Promocje u bukmacherów na 2019

Promocje u bukmacherów to super sposób na zdobycie pieniędzy do typowania. Gdzie są najlepsze oferty bonusowe, z których warto skorzystać?  

promocje bukmacherskie 2019

Promocje bukmacherskie 2019

Bonusy bukmacherskie to specjalne akcje przygotowane przez przedsiębiorstwa, oferujące zakłady bukmacherskie online.

Użytkownicy nie zawsze jednak wiedzą, gdzie szukać informacji na temat obecnych ofert promocyjnych od bukmacherów. Trzeba mieć świadomość, że najlepszym bonusem jest ten uzyskiwany podczas rejestracji u bukmachera.  

Bonusy powitalne u bukmacherów

Bonusy promocyjne w firmach bukmacherskich to bezpłatne prezenty dla graczy, którzy zdecydowali się na założenie konta. Większość bukmacherów oferuje dodatki za dokonanie pierwszej wpłaty, inne za kilka depozytów, a są również tacy bukmacherzy, którzy dają kasę bez depozytu, całkowicie bezpłatnie. Wystarczy zarejestrować u nich konto.

sts kod promocyjny na 29 pln
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Kody promocyjne w zakładach bukmacherskich

Dla porównania – Bukmacher STS rozdaje obecnie 29 PLN jako bonus bez depozytu. Wystarczy, że podczas rejestracji wpiszemy „BETONLINE„. Dodatkowo, przy pierwszej wpłacie zgarniemy nawet 1000 PLN doładowania. 

Inna oferta to propozycja bukmachera Fortuny, gdzie dostajemy aż trzy premie za trzy pierwsze wpłaty oraz dodatkowe 50 PLN ekstra. Również należy pamiętać o wpisaniu kodu „BETONLINE„.

Dlaczego w tych przypadkach musimy podawać kody promocyjne? Bo to dzięki nim da się zgarnąć dodatkowe premie i to bez większego zaangażowania. Ważne jest również to, że kody bonusowe da się odebrać wyłącznie przy rejestracji konta. Potem już nie ma takiej możliwości.

Rankingi bukmacherów 2019

Jeśli nie wiesz, którą firmę wybrać na początek to zawsze warto wspomóc się rankingiem bukmacherskim na rok 2019. Bierzemy w nim zawsze firmy z licencją, które są w pełni legalne. W najnowszych notowaniach wygrywa firma bukmacherska STS, która bije wszystkie pozostałe przedsiębiorstwa. Jeśli jeszcze nie posiadasz u nich konta to możesz założyć w kilka sekund. Tylko pamiętaj, aby podać kod od naszej redakcji „BETONLINE” to zgarniesz dodatkowe 29 PLN za darmo.

Legalny bukmacher to właściwy wybór, ponieważ w żaden sposób nie zamierzamy wspierać szarej strefy. Trzeba grać odpowiedzialnie i pamiętaj o tym, podczas zakładania konta u nielegalnych podmiotów.

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie MF nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów ukmacherskich Bonusy bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Seba

Tylko aktualne promocje od najlepszych Polskich bukmacherów internetowych. Bonusy bez depozytów, rankingi i opisy zakładów bukmacherskich.

Legalni bukmacherzy

Back to top button