Bukmacher LVBetBukmacherzy

Oficjalna strona bukmachera eWinner

Marka eWinner została dwunastym legalnym bukmacherem w Polsce. Czy jej strona internetowa jest już dostępna i można się w niej rejestrować?

Oficjalna strona bukmachera eWinner
Oficjalna strona bukmachera eWinner

Legalny bukmacher Ewinner

Każdy legalny bukmacher w Polsce musi posiadać domenę z końcówką „.pl”. Wszystko wskazuje więc na to, że oferta eWinner będzie dostępna na stronie www.eWinner.pl. Na ten moment portal nie funkcjonuje i nie wiadomo, kiedy oficjalnie wystartuje. W chwili obecnej przedstawiciele nowego polskiego buka nie informują o szczegółowych planach na przyszłość.

Na początku lutego 2019 strona oficjalna Ewinner została zmieniona i dodano do niej grafikę przedstawiającą sportowców z różnych dyscyplin, a wszystko podpisane zostało „Wkrótce uczynimy ciebie królem”. Niewiele mówi to o samej marce, poza tym, że wydaje się być nastawiona na dobre traktowanie klientów.

Ewinner strona www
Ewinner strona www

Ewinner kod promocyjny

Wielu graczy już teraz suka informacji na temat tego, jaki bonus powitalny będzie oferował eWinner przy rejestracji. O tym także nie ma jeszcze w sieci żadnych informacji. Być może wkrótce na stronie głównej strony internetowej eWinner pojawi się chociażby krótka wzmianka o premii na start oraz sposobach jej przyznawania.

Być może – aby przyciągnąć jak największą rzeszę typerów – eWinner zdecyduje się na zaoferowanie czegoś w rodzaju bonus bez depozytu. Gdybanie nie ma jednak większego sensu, dopóki bukmacher nie rozpocznie swojej działalności i nie zademonstruje, na co go stać.

Ewinner bonus powitalny 2019

Jeszcze za wcześnie żeby pisać o bonusie powitalnym w Polskim bukmacherze Ewinner, gdyż bukmacher jeszcze nie wystartował, ale jeśli będzie znany kod bonusowy, oferta promocyjna bukmachera to natychmiast was o tym poinformujemy.
Istnieje spora szansa na to, że wkrótce eWinner pojawi się w polskim internecie. Na pewno będziemy was informować, gdy tylko coś w jego sprawie się zmieni i będzie wiadome.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Tagi

Maks

Moim wyborem jest zawsze tylko legalny bukmacher. Lubię obstawianie piłki nożnej i tenisa. Mój obecny buk to STS, Fortuna i Etoto. Od wielu lat interesuję się typowaniem - staram się być zawsze na plusie, ale - jak pewnie wiecie - z tym bywa różne! :)

Legalni bukmacherzy

Dodaj komentarz

Back to top button
Close