Najlepszy bukmacher - Bukmacher LVBet - Oficjalna strona bukmachera eWinner

Oficjalna strona bukmachera eWinner

Marka eWinner została dwunastym legalnym bukmacherem w Polsce. Czy jej strona internetowa jest już dostępna i można się w niej rejestrować?

Oficjalna strona bukmachera eWinner
Oficjalna strona bukmachera eWinner

Każdy legalny bukmacher w Polsce musi posiadać domenę z końcówką „.pl”. Wszystko wskazuje więc na to, że oferta eWinner będzie dostępna na stronie www.eWinner.pl. Na ten moment portal nie funkcjonuje i nie wiadomo, kiedy oficjalnie wystartuje. W chwili obecnej przedstawiciele nowego polskiego buka nie informują o szczegółowych planach na przyszłość.

Wielu graczy już teraz suka informacji na temat tego, jaki bonus powitalny będzie oferował eWinner przy rejestracji. O tym także nie ma jeszcze w sieci żadnych informacji. Być może wkrótce na stronie głównej strony internetowej eWinner pojawi się chociażby krótka wzmianka o premii na start oraz sposobach jej przyznawania.

Być może – aby przyciągnąć jak największą rzeszę typerów – eWinner zdecyduje się na zaoferowanie czegoś w rodzaju bonus bez depozytu. Gdybanie nie ma jednak większego sensu, dopóki bukmacher nie rozpocznie swojej działalności i nie zademonstruje, na co go stać.

Jak odebrać bonus powitalny u bukmachera?

Istnieje spora szansa na to, że wkrótce eWinner pojawi się w polskim internecie. Na pewno będziemy was informować, gdy tylko coś w jego sprawie się zmieni i będzie wiadome.

Jeżeli już teraz chcecie obstawiać mecze legalnie przez internet, możecie to zrobić chociażby na stronie www.Etoto.pl!


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Oficjalna strona bukmachera eWinner
5 (100%) 1 vote

Polecamy

Zdobywaj bonusy za rozgrywki wirtualne

Interesuje Cię konkretna dyscyplina sportowa piłka nożna, koszykówka, tenis, wyścigi psów, a może konne? Powinieneś …