1xBet Polska 2019. Kiedy licencja?

1xBet to jeden z najbardziej znanych zagranicznych bukmacherów w naszym kraju. Czy rosyjska marka otrzyma w roku 2019 licencję od Ministerstwa Finansów?

1xBet Polska 2019. Kiedy licencja?
1xBet Polska 2019. Kiedy licencja?

1xBet w Polsce

Polska licencja 1xBet interesuje wiele osób, które na co dzień interesują się obstawianiem meczów przez internet. Jeszcze niedawno na stronę tego bukmachera można było wejść z naszego kraju bez najmniejszego problemu, natomiast obecnie po uruchomieniu strony głównej pojawia się następująca informacja:

„Szanowni Państwo!
Jesteśmy obecnie w końcowej fazie uzyskiwania krajowej licencji AAMS. Dostęp do usług 1xbet.com został tymczasowo zawieszony. Mamy nadzieję, że zajmie to nie więcej niż 10 dni roboczych.”

Początkowo była to dość optymistyczna prognoza, ale od momentu, kiedy można było zobaczyć ją po raz pierwszy, minęło już zdecydowanie więcej niż obiecane 10 dni.

Legalni bukmacherzy 2019

Według naszych informacji nie ma większych szans, by lista legalnych bukmacherów powiększyła się o rosyjską markę 1xBet. Opisywany portal nie jest w chwili obecnej zainteresowany prowadzeniem legalnej działalności w naszym kraju i raczej trudno spodziewać się, by wkrótce miało się to zmienić.

Bez względu na to, czy znajdziecie w internecie kod vouchera, czy też będziecie zapewniani o tym, że w 1xBet można grać w Polsce, musicie mieć na uwadze, że tylko strony z oficjalnego zestawienia Ministerstwa Finansów mają prawo do oferowania swoich usług na terenie naszego państwa.

Trudno przewidywać, ile nowych firm bukmacherskich pojawi się w roku 2019. Jakiś czas temu do listy resortu dołączyła marka BestBet. Kiedy przyjdzie pora na kolejne? O tym poinformujemy was, gdy tylko coś stanie się jasne!


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów ukmacherskich Bonusy bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Maks

Moim wyborem jest zawsze tylko legalny bukmacher. Lubię obstawianie piłki nożnej i tenisa. Mój obecny buk to STS, Fortuna i Etoto. Od wielu lat interesuję się typowaniem - staram się być zawsze na plusie, ale - jak pewnie wiecie - z tym bywa różne! :)

Legalni bukmacherzy

Back to top button