Zwrot na mecz Liverpool – Arsenal w Milenium!

Sobotni hit Premier League pomiędzy Liverpoolem a Arsenalem możesz postawić w Milenium bez żadnego ryzyka. Już teraz sprawdź, jak działa ta oferta specjalna!

Zwrot na mecz Liverpool - Arsenal w Milenium!
Zwrot na mecz Liverpool – Arsenal w Milenium!

Obstawianie bez ryzyka

Spotkanie dwóch drużyn z czołówki angielskiej ekstraklasy zapowiada się niezwykle ciekawie. Mimo że to gospodarzy uważa się za faworytów, wytypowanie zwycięzcy niekoniecznie musi być łatwe.

Aby pomóc graczom niezdecydowanym lub mniej skłonnym do ryzykowania, bukmacher Milenium przygotował specjalną ofertę ze zwrotem zagranej stawki.

Jak dokładnie wygląda przyznawanie premii bez ryzyka?

  1. Do rozpoczęcia meczu Liverpool – Arsenal (g. 18.30) musisz postawić zakłady za minimum 40 PLN
  2. Grasz za 20 PLN swój typ na spotkanie objęte promocją
  3. W razie przegranej, otrzymujesz pełny zwrot kwoty 20 PLN!

Każdy z graczy może skorzystać z tej promocji tylko raz na dobę. Przy przyznawaniu cashbacku zawsze bierze się pod uwagę pierwszy kupon postawiony 29 grudnia, który spełnia warunki regulaminu promocji.

Typowanie Premier League

Bukmacher Milenium przygotował ofertę dostępną również dla nowych graczy. Osoby, które nie mają konta w tym portalu typerskim, mogą założyć je w każdej chwili.

Jak zostać graczem Milenium? Wystarczy wypełnienie krótkiego formularza dostępnego online. Przypominamy, że obecnie dostępny jest Milenium kod bonusowy, który można wykorzystać!

Oferta na Premier League jest ograniczona czasowo. Kursy na mecz Liverpool – Arsenal znajdziesz na stronie www.Milenium.pl!


Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów ukmacherskich Bonusy bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Maks

Moim wyborem jest zawsze tylko legalny bukmacher. Lubię obstawianie piłki nożnej i tenisa. Mój obecny buk to STS, Fortuna i Etoto. Od wielu lat interesuję się typowaniem - staram się być zawsze na plusie, ale - jak pewnie wiecie - z tym bywa różne! :)

Legalni bukmacherzy

Back to top button