Pewniak na PGE Ekstraligę. 20 PLN od Fortuny!

Pora na decydujące starcia w PGE Ekstralidze! Bukmacher Fortuna dla graczy przygotował 20 PLN bez obrotu, które można zdobyć jedynie w tę niedzielę!

Pewniak na PGE Ekstraligę. 20 PLN od Fortuny!
Pewniak na PGE Ekstraligę. 20 PLN od Fortuny!

Fortuna bonus na PGE Ekstraligę

Weekendowa promocja dostępna jest nie tylko dla zapalonych miłośników czarnego sportu, ale również tych, którzy chcą spróbować swoich sił w obstawianiu żużla.

Bonus promocyjny to 20 PLN, które odbiera się w formie premii bez obrotu. Wszystkie dodatkowe środki przekazane zostaną w dniu 23 września jako punkty FKP do wykorzystania na obstawianie.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Żużlowy pewniak 20 PLN

Co trzeba zrobić, by wziąć udział w promocji? Rzecz najważniejsza – nie trzeba się nigdzie zapisywać! Jedynym zadaniem gracza jest postawienie kuponu AKO, SOLO lub MAXIKOMBI z przynajmniej jednym typem na PGE Ekstraligę.

Oferta o nazwie Żużlowy Pewniak dostępna jest dla wszystkich zarejestrowanych w Fortunie. Co bardzo ważne, na jedno konto można w niej otrzymać maksymalnie jedną premię.

Bonus 20 PLN przyznawany jest automatycznie przez bukmachera Fortuna. Gracz kupon kwalifikacyjny musi zagrać z oferty pre-match – może to zrobić albo w aplikacji mobilnej, albo na stronie internetowej.

Brak konta w Fortunie? Na ten moment nie trzeba weryfikacji danych, by zarejestrować profil, a kod promocyjnyBETONLINE” jest cały czas aktywny! Przypominamy, że nowi gracze na start mogą zgarnąć nawet 1000 PLN!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów ukmacherskich Bonusy bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Maks

Moim wyborem jest zawsze tylko legalny bukmacher. Lubię obstawianie piłki nożnej i tenisa. Mój obecny buk to STS, Fortuna i Etoto. Od wielu lat interesuję się typowaniem - staram się być zawsze na plusie, ale - jak pewnie wiecie - z tym bywa różne! :)

Legalni bukmacherzy

Back to top button