Jak działa kod bonusowy u bukmachera?

Podczas rejestracji u bukmachera internetowego można wpisać tak zwany kod bonusowy. Na jakiej zasadzie on działa i co można dzięki niemu zyskać?

Jak działa kod bonusowy u bukmachera?
Jak działa kod bonusowy u bukmachera?

Kody bonusowe są specjalnymi hasłami, po wpisaniu których możemy zyskać dodatkowe przywileje. Obecnie wielu polskich bukmacherów (i nie tylko) decyduje się oferować graczom tego rodzaju bonus. Pytanie, czy opłaca się z takiej okazji korzystać i jak to zrobić.

Jeżeli chcemy przy zakładaniu konta bukmacherskiego odebrać premię, im większa jej wartość, tym lepiej dla nas. W takim przypadku wpisanie opcjonalnego kodu jest jak najbardziej uzasadnione i rekomendowane.

Warto zaznaczyć, że nie każdy kod promocyjny dostępny jest cały czas. Jeżeli dokonujecie rejestracji, zawsze możecie spróbować wpisać znalezione przez was hasło i sprawdzić, czy bukmacher je zatwierdzi.

Jak odebrać 25 PLN w mobilnym eToto?

Na ten moment warto wpisać słowo „BETONLINE”. Powinno ono działać u prawie wszystkich legalnych bukmacherów w Polsce. Łatwo je zapamiętać i zdecydowanie warto to zrobić!

Pamiętajcie, ze kod promocyjny, a bonusowy to dokładnie to samo. Wszystko zależy od konkretnego bukmachera i jego sposobu nazewnictwa.

Oczywiście, nie musimy chyba nikomu przypominać, że to gra u legalnych bukmacherów jest zgodna z prawem i jedynie w takich firmach można wykorzystywać kody na bonus.

Możesz wpisać „BETONLINE” przy rejestracji na www.eFortuna.pl!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów ukmacherskich Bonusy bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Maks

Moim wyborem jest zawsze tylko legalny bukmacher. Lubię obstawianie piłki nożnej i tenisa. Mój obecny buk to STS, Fortuna i Etoto. Od wielu lat interesuję się typowaniem - staram się być zawsze na plusie, ale - jak pewnie wiecie - z tym bywa różne! :)

Legalni bukmacherzy

Dodaj komentarz

Back to top button