Najciekawsze mecze i nietypowe zakłady na Euro 2020

Podczas każdych mistrzostw Europy trafiają się mecze, o których kibice dyskutują jeszcze długo po zakończeniu imprezy. Niektóre z nich zapadają w pamięci na długie lata. Czy podczas Euro 2020 byliśmy świadkami takiego widowiska? W poniższym tekście przedstawiamy kilka najciekawszych wg nas meczów, które do tej pory zostały rozegrane na Euro 2020. Dodatkowo przyjrzeliśmy się też ofercie legalnych polskich bukmacherów i wybraliśmy dla Was kilka nietypowych zakładów. Zapraszamy do lektury.

Pewniaki na Euro 2021 za darmo
Pewniaki na Euro 2021 za darmo

Najciekawsze mecze na Euro 2020

Pierwszym spotkaniem na Euro 2020 było starcie Włochów z Turcją. W meczu otwarcia nie zabrakło zarówno emocji, bramek, jak i kontrowersji sędziowskich. Wygrali Włosi 3-0, a wynik mógł być bardziej okazały, jednak sędziowie nie zdecydowali się podyktować żadnego rzutu karnego po zagraniach rękami.

Na brak emocji nie mogli narzekać też kibice oglądający mecz Holandia – Ukraina. Początkowo “Oranje” prowadzili 2-0, jednak nasi wschodni sąsiedzi niespodziewanie doprowadzili do wyrównania i na stadionie w Amsterdamie zapachniało niespodzianką. Ostatecznie Holendrzy wygrali 3-2. Osoby, które posiadały kod promocyjny Betclic, mogły przed tym meczem skorzystać z zakładu bez ryzyka.

Kolejnym ciekawym spotkaniem podczas Euro 2020 było starcie Węgrów z Francuzami. “Madziarzy” niesieni dopingiem swoich kibiców dzielnie przeciwstawiali się ekipie Mistrzów Świata i ostatecznie zremisowali 1-1.Podziałem punktów zakończył się też mecz Anglia – Szkocja. Kibice nie zobaczyli w nim żadnej bramki, jednak nie zabrakło typowej dla futbolu brytyjskiego walki, która sprawiła, że mecz oglądało się z zapartym tchem.

Osoby, które odebrały bonus Fortuna i z uzyskanych w ten sposób środków postawiły obstawić jakieś zdarzenie z meczu Portugalia – Niemcy, też nie mogły narzekać na jakość widowiska. Padło w nim aż 6 goli, a  wynik zmieniał się jak w kalejdoskopie. Ostatecznie 4-2 wygrali podopieczni Joachima Loewa. Polscy kibice przez wiele tygodni będą zapewne wspominali starcie naszej reprezentacji z Hiszpanią, zakończone niespodziewanym remisem 1-1.

Najciekawsze zakłady oferowane przez bukmacherów w czasie Euro 2020

Oprócz tradycyjnej oferty zakładów sportowych, legalni polscy bukmacherzy przygotowali też szereg nietypowych zakładów na czas Euro 2020. Na wyróżnienie zasługuje np.:

  • ile goli padnie w fazie pucharowej Euro 2020
  • ile czerwonych kartek będzie podczas całego Euro 2020
  • ile goli będzie miał król strzelców Euro 2020
  • ile padnie goli samobójczych
  • czy bramkarz dostanie czerwoną kartkę

Powyższe zakłady dostępne są dla osób, które posiadają kod promocyjny Superbet i poprawnie przejdą proces rejestracji u tego bukmachera. Z kolei osoby, które interesuje bonus Fortuna mogą wybierać m.in. spośród takich zakładów:

  • czy którykolwiek piłkarz zdobędzie gola z przewrotki
  • czy drużyna przegrywająca minimum 2 golami wygra mecz
  • drużyna, która zajmie 3 miejsce w grupie wygra Euro 2020
  • w trakcie meczu dojdzie do zmiany arbitra głównego

Jak widać kreatywność bukmacherów pod tym względem nie ma granic i każdy gracz znajdzie coś godnego dla siebie uwagi.

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta bonusów ukmacherskich Bonusy bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy

Back to top button