Nowa twarz bukmachera eToto

Bukmacher eToto ma nowego ambasadora – jest nim znany dziennikarz sportowy, Michał Pol. Były redaktor „Przeglądu Sportowego” dołączył do grona ekspertów zatrudnionych przez markę. 

Nowa twarz bukmachera eToto
Nowa twarz bukmachera eToto

Do tej pory w firmie bukmacherskiej eToto znaleźć można było blogi trzech ekspertów – Mateusza Borka, Romana Kołtonia oraz Tomasza Hajty. Przed MŚ 2018 marka postanowiła dać szansę na wykazanie się wiedzą o futbolu jeszcze jednej znanej osobistości, czyli charyzmatycznemu Michałowi Polowi.

„NASZ FIRMA INWESTUJE ZARÓWNO W NAJNOWSZE TECHNOLOGIE, JAK I NAJLEPSZYCH LUDZI. OPRÓCZ MIĘDZYNARODOWEGO ZESPOŁU, PRACUJĄCEGO NA CO DZIEŃ PRZY NASZEJ SZEROKIEJ OFERCIE, MAMY TERAZ DO DYSPOZYCJI GRONO NAJWYŻSZEJ KLASY EKSPERTÓW, KTÓRYCH KOMENTARZE I OCENY SĄ BARDZO CENIONE PRZEZ NASZYCH KLIENTÓW” – POWIEDZIAŁ ANDRZEJ ROGOWSKI, PREZES ETOTO.

Szczegóły współpracy z Michałem Polem jeszcze nie są znane, ale wiadomo już, że bukmacher na zbliżający się Mundial 2018 przygotował wiele nowości dla swoich klientów. Wkrótce dowiemy się szczegółów na ten temat i na pewno poinformujemy was o najistotniejszych z nich.

Strona bukmachera eToto
Strona bukmachera eToto

Z całą pewnością obecny dyrektor Onetu otrzyma do dyspozycji miejsce na oficjalnym blogu bukmachera eToto. Będzie tam udostępniał posty o zbliżających się meczach oraz pokusi się o przynajmniej kilka typów na tydzień, szczególnie w okresie zbliżających się mistrzostw świata w Rosji.

Obie strony nie podały, jak długo będzie trwała ich współpraca. Trudno przewidzieć, czy wszystko zakończy się tuż po mundialu, czy znacznie później. Firma eToto w polskim internecie działa od roku 2014, czyli już od czterech lat!

Uważacie, że podpisanie umowy z Polem to dobre posunięcie ze strony eToto czy wręcz przeciwnie? Czekamy na wasze opinie w tej sprawie!


eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów ukmacherskich Bonusy bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Maks

Moim wyborem jest zawsze tylko legalny bukmacher. Lubię obstawianie piłki nożnej i tenisa. Mój obecny buk to STS, Fortuna i Etoto. Od wielu lat interesuję się typowaniem - staram się być zawsze na plusie, ale - jak pewnie wiecie - z tym bywa różne! :)

Legalni bukmacherzy

Dodaj komentarz

Back to top button