Jaki kod vouchera podać w STS?

Chciałbyś wykorzystać kod vouchera STS, ale nie do końca wiesz, jak to zrobić? Jaki jest obecnie aktualny kod promocyjny do bukmachera STS? Sprawdź szczegóły na ten temat już teraz!

Jaki kod vouchera podać w STS?
Jaki kod vouchera podać w STS? Aktualny kod promocyjny STS to BETONLINE?

Aktualny kod promocyjny STS

Jeżeli posiadamy konto w STS, raz na jakiś czas mamy okazję korzystać z wyjątkowych ofert specjalnych. Nie wszystkie z nich dostępne są dla wszystkich, dlatego tak istotny jest kod vouchera, czyli specjalne hasło, które należy podać, by aktywować daną promocję.

STS kod vouchera nie jest uniwersalny, co oznacza, że nie można podawać zawsze tego samego i w każdej sytuacji. Ważne jest, by upewnić się, jaki ciąg cyfr i liter należy podać w konkretnej promocji. Nie zawsze znalezienie takiego hasła jest proste i właśnie dlatego tak wiele osób szuka informacji na jego temat.

Inaczej jest z kodem promocyjnym STS, który zawsze jest taki sam i aktywny tylko dla nowych graczy tego bukmachera. Kod promocyjny „BETONLINE” daje graczom bonus 29 PLN bez depozytu i można go wpisać jedynie podczas zakładania konta na stronie www.sts.pl.

darmowy bonus bez depozytu w sts online 2020
Kod promocyjny w STS online na darmowy bonus 29 PLN bez depozytu

Voucher STS na rok 2020?

Niestety, nie zawsze chodzi tylko o efektywne szukanie. Często w przypadku STS do otrzymania vouchera wymagane jest wzięcie udziału w jakimś konkursie i zajęcie w nim wysokiego miejsca. Łatwe to może nie jest, ale na pewno trud jet opłacalny, ponieważ kody mogą posiadać nawet bardzo wysokie wartości!

Voucher STS można również otrzymać przy okazji korzystania z aplikacji mobilnej tego bukmachera, w zeszłym roku dwukrotnie była taka możliwość, vouchery zwykle są w kwotach od 20 do 30 PLN.

Przypominamy, że nie tylko STS posiada oferty, w których wymagane jest podanie promocyjnego kodu. Obecnie można wykorzystać chociaż Forbet kod promocyjny dostępny dla każdego Czytelnika naszego portalu!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów ukmacherskich Bonusy bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Maks

Moim wyborem jest zawsze tylko legalny bukmacher. Lubię obstawianie piłki nożnej i tenisa. Mój obecny buk to STS, Fortuna i Etoto. Od wielu lat interesuję się typowaniem - staram się być zawsze na plusie, ale - jak pewnie wiecie - z tym bywa różne! :)

Legalni bukmacherzy

Back to top button