Betfan logowanie. Odbieranie bonusu 3050 PLN!

Konto w Betfan to aż 3050 PLN bonusu powitalnego na dobry początek. Jak dokładnie wygląda odbieranie tej premii? Każdy może zapoznać się ze szczegółami!

Betfan logowanie. Odbieranie bonusu 3050 PLN!
Betfan logowanie. Odbieranie bonusu 3050 PLN!

Betfan bonus na start

Rejestracja w Betfan wygląda na bardzo prostą, a to dlatego, że nie trzeba podawać w niej żadnych szczegółowych danych na swój temat. Jakby tego było mało, weryfikacja też nie jest od razu konieczna!

Po tym, jak gracz założy konto i odbędzie pierwsze logowanie, będzie mógł skorzystać z bonusu powitalnego. Tylko od niego zależy, ile dokładnie zdobędzie.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Przy rejestracji można wpisać kod promocyjnyBETONLINE„. To jedyna szansa na to, więc warto przemyśleć ten krok i to bardzo poważnie! Bez kodu nie ma bowiem możliwości odebrania dodatkowych 50 PLN!

Kod promocyjny Betfan. Freebet 50 zł

Z kodem Betfan oferuje Zakład Bez Ryzyka. Przygotowany przez Betfan freebet to 50 PLN, które odbiera się w formie zwrotu w przypadku nietrafionego kuponu.

Jak dokładnie to wygląda? Jeżeli chodzi o freebet, krok po kroku:

  1. Stawianie kuponu za minimum 20 PLN
  2. Co najmniej 2 typy
  3. Kurs łączny 2,20 lub więcej
  4. W przypadku porażki – pełny zwrot stawki, do 50 PLN!

Oczywiście, poza freebetem na graczy czeka też dostępny w Betfan bonus powitalny, o którym już pisaliśmy. Prezent na start od bukmachera to nawet 3000 złotych!

Chcesz więcej promocji, bonusów i aktualnych informacji na ich temat? Na łamach naszej strony jest wszystko, co potrzebne typerowi! ;)


BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów ukmacherskich Bonusy bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Maks

Moim wyborem jest zawsze tylko legalny bukmacher. Lubię obstawianie piłki nożnej i tenisa. Mój obecny buk to STS, Fortuna i Etoto. Od wielu lat interesuję się typowaniem - staram się być zawsze na plusie, ale - jak pewnie wiecie - z tym bywa różne! :)

Legalni bukmacherzy

Back to top button