Biuro obsługi klienta w STS czynne 24/7

Popularny Polski legalny bukmacher STS uruchomił właśnie dla swoich użytkowników świetną usługę. Pomoc obsługi klienta 24 godziny na dobę w każdy dzień tygodnia. Czytaj dalej, aby poznać szczegóły.

sts pomoc online

Kontakt online z konsultantem

Biuro Obsługi Klienta bukmachera STS jest dostępne 24h na dobę. Połączenie z konsultantem umożliwi nam rozwiązanie problemów z takimi tematami jak: bonusy, obrót premii, status zleceń, przelewów i tym podobne.  

Dzięki szybkiemu rozwojowi firmy STS w internecie, popyt na konsultantów okazał się na tyle duży, że bukmacher ten szybko podjął decyzję o stworzeniu supportu online czynnego 24/7. Dzięki takiej dodatkowej usłudze zawsze będziemy na bieżąco i nigdy nie zostaniemy bez wsparcia. Pomoc dostaniemy o każdej porze dnia i nocy. 

Dodatkowym atutem tego bukmachera jest to, iż pracownicy STS dogadują się z klientami w czterech językach obcych. Dostępne języki to angielski, niemiecki, rosyjski i ukraiński.

Bukmacher STS. Jak znaleźć pomoc?

Co musisz zrobić, aby uzyskać pomoc konsultanta? Wystarczy wejść na stronę bukmachera STS i kliknąć w chat online. Po uruchomieniu okienka, musisz się zalogować na swoje konto klienta, oraz podać swoje imię i e-mail kontaktowy.

Jeśli jeszcze nie masz konta u tego bukmachera to możesz szybko założyć. Warto, ponieważ z kodem promocyjnym „BETONLINE” otrzymać od naszego redaktora 29 PLN bez depozytu w ramach pierwszej premii, a później zyskasz nawet dodatkowe 1000 PLN za pierwszy depozyt!

Rejestracja nie trwa więcej niż kilku sekund, gdyż nie jest wymagana żadna konkretna weryfikacja Twoich danych. Nie trzeba od razu skanować danych dowodu osobistego itp. Uproszczony panel rejestracyjny to świetna wygoda dla użytkownika. 


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów ukmacherskich Bonusy bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Seba

Tylko aktualne promocje od najlepszych Polskich bukmacherów internetowych. Bonusy bez depozytów, rankingi i opisy zakładów bukmacherskich.

Legalni bukmacherzy

Back to top button