Nowy Legalny bukmacher BestBet

Ministerstwo Finansów poinformowało o nowym legalnym bukmacherze, który otrzymał zezwolenie ministerstwa finansów. Nazwa nowego bukmachera to BestBet!

Nowy Legalny bukmacher BestBet

Nowa firma bukmacherska BestBet została już jedenastym bukmacherem naziemnym w Polsce. Jeszcze niestety nie mamy informacji, czy właściciele prezesi będą działać online, ale podejrzewamy, że w niedalekiej przyszłości tak się właśnie stanie. 

Siedziba główna BestBet mieści się przy ulicy Solec 18/U52. Jest to również siedziba spółki TMT Investments zajmująca się, między innymi, doradztwem biznesowym, a także innowacyjnymi projektami. 

BestBet strona internetowa

Znany już od jakiegoś czasu bukmacher Totalbet również rozpoczynał od punktów stacjonarnych, a w tej chwili funkcjonuje również w internecie. Czy podobnie będzie z BestBet?

Na razie strona BestBet.pl nie zawiera żadnych danych na temat nowego bukmachera. Oczywiście, nie mamy pewności czy taki będzie adres strony internetowej, ale jest to dość mocno prawdopodobne.

Jeżeli nie chcesz czekać na nowego bukmachera, możesz legalnie grać już teraz!, Wystarczy  odwiedzić na np. bukmachera FORTUNA i założyć konto.

Wracając do nowego bukmachera BestBet to będziemy informować was na bieżąco o wszystkim, co będzie dotyczyło tej firmy w najbliższym czasie.  


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów ukmacherskich Bonusy bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Seba

Tylko aktualne promocje od najlepszych Polskich bukmacherów internetowych. Bonusy bez depozytów, rankingi i opisy zakładów bukmacherskich.

Legalni bukmacherzy

Back to top button