Jak można dużo zarobić na zakładach bukmacherskich?

Każdy z nas lubi zarabiać pieniądze. Nie ma w tym nic dziwnego. Dzięki gotówce możemy realizować swoje plany, rozwijać się lub przeznaczać je na dowolne, zależne od ich właściciela, cele. Marzeniem chyba każdego człowieka, oprócz tego, aby posiadać na koncie w banku niekończące się pokłady gotówki, jest również to, aby jej zarabianie przychodziło łatwo. Czy jest to w ogóle możliwe? Choć może wydawać się to mało prawdopodobne, to tak, da się — bez konieczności wychodzenia z domu — zarabiać na swojej pasji, czerpiąc z niej przyjemność i pieniądze. Chodzi oczywiście o zakłady bukmacherskie, które łączą w sobie zamiłowanie do sportu połączone z szansą na pomnażanie swoich oszczędności.

Jak można dużo zarobić na zakładach bukmacherskich?
Jak można dużo zarobić na zakładach bukmacherskich?

Oferta poszczególnych firm bukmacherskich jest dziś tak mocno rozbudowana, że trafia w gusta praktycznie wszystkich tych, którzy nazywają siebie pasjonatami sportu. Biznes — bo takowym są przecież zakłady bukmacherskie — ma jednak to do siebie, że w relacji firma — klient, tylko jedna strona może zarabiać. Nie inaczej jest w porozumieniu, jakie zachodzi między obstawiającym a bukmacherem, który oferuje możliwość obstawienia konkretnego zakładu sportowego.  Cała zabawa polega więc na tym, aby obstawiać w taki sposób, dzięki któremu na koniec miesiąca to gracz, a nie firma bukmacherska, będzie finansowym zwycięzcą. Jak tego dokonać? Wystarczy kierować się kilkoma prostymi zasadami, lub korzystać z promocji, które oferują często czołowe firmy. 

Jakie wydarzenia sportowe obstawiać? 

Jeżeli planujesz zainwestowanie swoich pieniędzy w zakłady bukmacherskie, i zależy Ci oczywiście na ich pomnażaniu, to skup się jedynie na tym sporcie/sportach, które znasz oraz którymi się interesujesz. Nie wystarczy jedynie pobieżne śledzenie wyników oraz orientowanie się w zasadach panujących w danej dziedzinie sportu. Aby obstawiać i na tym zarabiać, potrzeba przede wszystkim skupiać się na szczegółach, których na pierwszy rzut oka nie widzi przeciętny laik. Przykład? Jeżeli interesujesz się piłką nożną, i chcesz postawić na zwycięstwo swojej ulubionej drużyny, to warto zawsze upewnić się, czy wystąpi ona w podstawowym składzie.

Czy mecz, który chcesz obstawić, jest z gatunku tych, które ów drużna musi wygrać, lub, czy przeciwnik jest na tyle mocny, że wyzwoli on w graczach dodatkową porcję mobilizacji? Dobrze jest prześledzić również statystki żółtych i czerwonych kartek, które mogą wykluczyć czołowych graczy z występu w meczu, którym możesz się akurat interesować. Tego typu zasady warto stosować w każdej dziedzinie sportu, którą w swojej ofercie posiada dana firma bukmacherska. Gdzie znaleźć takie statystyki? Z pomocą w tym przypadku przychodzą same firmy bukmacherskie, które walcząc o klientów, oddają w ich ręce rozbudowane, i ogólnodostępne dane, które — odpowiednio użyte — mogą pomóc w wytypowaniu zwycięzcy.

fortuna kod promocyjny
fortuna kod promocyjny

Z całą pewnością nie typuj nigdy tych wydarzeń sportowych, na których temat nie masz choćby minimalnego pojęcia. Sugerowanie się kursami, w których zasada — niestety błędna, że niskie kursy zawsze wygrywają, pozbawią Cię bardzo łatwo gotówki oraz zapału do dalszej gry. 

Mało popularne zakłady? Świetny sposób!

Głównym założeniem i taktyką każdego początkującego gracza jest obstawianie wydarzeń sportowych, w których celem jest wskazanie zwycięzcy. Z pozoru proste zadanie, nie zawsze gwarantuje jednak szansę na zarobek. Warto zatem skupić się też na innych, często dostępnych opcjach. Ich ilość zależy oczywiście od tego, o jakie wydarzenie sportowe chodzi.

  • W sportach motorowych można typować nie tylko to, kto wygra danych wyścig, ale również tak zwane pojedynku H2H, czyli rywalizację tylko dwóch wybranych kierowców. Jeśli lubisz typowanie wydarzeń długoterminowych, warto sprawdzić ofertę, która pozwala na wytypowanie zawodnika, który w przekroju całego sezonu okaże się być zwycięzcą
  • Rywalizacja zespołowa — piłka nożna, koszykówka, hokej na lodzie lub piłka siatkowa, pozwalają nie tylko na wskazanie zwycięzcy danego pojedynku, ale również na to, kto zdobędzie pierwszą bramkę/punkt, która drużyna otrzyma więcej żółty/czerwonych kartek lub innych upomnień
  • Handicapy, które dotyczą wybranych ofert, to nic innego jak ujemne punkty na starcie, które przypisane są faworytom danej rywalizacji. Wyższe kursy, które dotyczą tego typu ofert, są okazją do szybkiego zarobku — pod warunkiem, że jesteś pewien możliwości zawodnika lub drużyny, na którą — mimo ujemnych punktów na starcie, chcesz postawić 
Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Promocje bukmacherskie – prezenty dla obstawiających

Wszyscy bukmacherzy online, chcąc zarobić, musi — co oczywiste — walczyć o nowych klientów. Aby ich do siebie przekonać, nie wystarczy udostępnić im ciekawą i rozdziobywaną ofertę. Główną strategią bukmacherów są również promocje. Jedną z popularnych form ściągnięcia nowych graczy są tak zwane free bety. Na czym polega omawiana promocja? To nic innego jak kwota, którą otrzymuje gracz za samą rejestrację. Brzmi dobrze, prawda? Aby móc z niej w pełni skorzystać, czyli wypłacić ją, należy postępować jednak zgodnie z regulaminem promocji. Dla lepszego zobrazowania tego tematu warto przyjrzeć się ofercie kilku czołowych bukmacherów w Polsce: 

  • Portal www.STS.pl przygotował dla nowych graczy darmowy bonus za rejestrację konta. Prezent w kwocie 29 złotych bez depozytu można otrzymać po wpisaniu kodu promocyjnego „BETONLINE
sts kod promocyjny
sts kod promocyjny
  • Na stronie www.eFortuna.pl można podać kod promocyjny „BETONLINE„. Na start dostępne są tutaj 20 PLN bez wpłaty, 600 PLN jako zakład bez ryzyka oraz 100% do 2100 PLN przy drugiej wpłacie!
  • www.iForbet.pl oferuje 14 dni grania bez podatku, 2000 PLN od wpłaty i nawet 200 PLN dodatkowego zysku!
  • Popularny serwis internetowy www.LvBET.pl dla każdego nowego klienta z kodem „BETONLINE” przygotował promocję w kwocie 20 zł bez wpłaty, a potem jeszcze nawet 3333 PLN ekstra!

Podczas wyboru firmy bukmacherskiej, której powierzymy swoje pieniądze, dobrze jest również zainteresować się innymi, popularnymi promocjami. Chodzi na przykład o tak zwany cash back, czyli zwrot — w całości lub części — zainwestowanej kwoty. Jak to działa? Gracz, podczas rejestracji nowego konta, dostaje możliwość wpłaty — wysokość kwoty zależy od firmy bukmacherskiej — środków finansowych, które można, bez żadnego ryzyka obstawić. Jeżeli zakład okaże się nietrafiony, gracz otrzymuje całą kwotę (bez podatku) z powrotem na konto. Jeśli jednak będziesz mieć szczęście, i twój pierwszy zakład okaże się zwycięski, możesz bez żadnych dodatkowych obostrzeń wypłacić swoją wygraną.

Warto jednak zawsze dokładnie sprawdzać regulamin promocji. Niektóre firmy wymagają od graczy postawienia zakładu lub zakładów, o minimalnym, łącznym kursie, który musi znajdować się na kuponie. Dobrze jest tego pilnować, żeby w razie przegranej, móc faktycznie liczyć na pełen zwrot kwoty, którą się zainteresowało. Pamiętaj również, że tego typu promocja działa tylko raz, podczas pierwszej rejestracji. Bukmacher jako osobną rejestrację traktuje Cię i Twoje dane. Nie ma więc znaczenia, że w tej samej firmie założysz 4 różne konta. Jeśli na każdym z nich widnieć będą Twoje dane, tylko pierwsza rejestracja będzie gwarancją wzięcia udziału w promocji. 


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta bonusów ukmacherskich Bonusy bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Maks

Moim wyborem jest zawsze tylko legalny bukmacher. Lubię obstawianie piłki nożnej i tenisa. Mój obecny buk to STS, Fortuna i Etoto. Od wielu lat interesuję się typowaniem - staram się być zawsze na plusie, ale - jak pewnie wiecie - z tym bywa różne! :)

Legalni bukmacherzy

Back to top button