Do 100 PLN za darmo na Polska – Korea Południowa!

Ostatni marcowy sprawdzian Polaków przed MŚ 2018 przed nami! Sprawdźcie, u jakiego bukmachera można skorzystać z oferty specjalnej, dzięki której w przypadku niepowodzenia Biało-Czerwonych można zyskać nawet 100 PLN! 

Do 100 PLN za darmo na Polska - Korea Południowa!

Polska przed mundialem 2018

Reprezentacja Polski nie popisała się w meczu z Nigerią, ale w starciu z Koreą ma być już lepiej. Kursy bukmacherskie jednoznacznie wskazują, że to nasi kadrowicze są faworytami, jednak trzeba podkreślić fakt, że kurs na zwycięstwo Polaków z Nigeryjczykami był jeszcze niższy. Czy to oznacza, że czeka nas dzisiaj kolejna niespodzianka?

Polski bukmacher bez podatku forBET ma dla swoich graczy specjalną ofertą na wtorkowe starcie na Stadionie Śląskim. Jeżeli Polakom nie uda się wygrać w meczu z Koreańczykami, można otrzymać pełny zwrot stawki nawet do 100 PLN. Minimalna stawka kwalifikująca się do tej oferty to równe 5 PLN.

Tylko osoby zarejestrowane na www.iForBET.pl mogą skorzystać z wtorkowej promocji, która nie wyklucza się z ofertą powitalną dla nowych graczy! Trzeba jedynie pamiętać, że kupon z tej akcji specjalnej nie może być zawarty za środki bonusowe otrzymane w innej promocji!

Zwrot bukmacherski 2018

Aby otrzymać zwrot za mecz Polska – Korea, twoim zdaniem jest postawienie kuponu za minimum 5 PLN z „1” na starcie Biało-Czerwonych oraz dwoma dowolnymi typami na inne spotkania. Jeżeli pozostałe zdarzenia zakończą się po twojej myśli, a cały kupon popsują podopieczni Adama Nawałki, będziesz mógł otrzymać zwrot bukmacherski w wysokości pełnej postawionej stawki. W ciągu dnia można skorzystać z tej promocji tylko jeden raz!

Typy na Polska Korea
Typy na Polska Korea

Początek meczu Polska – Korea Południowa o godzinie 20.45. W ofercie liczą się tylko zakłady przedmeczowe, tak więc musisz się spieszyć!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów ukmacherskich Bonusy bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Maks

Moim wyborem jest zawsze tylko legalny bukmacher. Lubię obstawianie piłki nożnej i tenisa. Mój obecny buk to STS, Fortuna i Etoto. Od wielu lat interesuję się typowaniem - staram się być zawsze na plusie, ale - jak pewnie wiecie - z tym bywa różne! :)

Legalni bukmacherzy

Dodaj komentarz

Back to top button