Najlepszy bukmacher - Bukmacher Milenium - Voucher od STS za pobranie aplikacji!

Voucher od STS za pobranie aplikacji!

Bukmacher STS przygotował voucher dla osób, które zdecydują się na pobranie aplikacji do obstawiania meczów! Zobacz, co zrobić, by skorzystać z tej oferty!

Voucher od STS za pobranie aplikacji!
Voucher od STS za pobranie aplikacji!

STS kod vouchera 2019

STS jest jednym z pierwszych bukmacherów, którzy na rok 2019 przygotowali promocję z bonusem bez depozytu. Co należy zrobić, by odebrać u niego darmowe 40 PLN?

Voucher trafi tylko do osób, które pobiorą aplikację mobilną STS do zakończenia tegorocznego Turnieju Czterech Skoczni. Jest zatem już niewiele czasu, by skorzystać z oferty i zgarnąć premię!

STS kod vouchera podawany jest automatycznie. Wystarczy pobrać program na system iOS bądź Android, zalogować się na swoje konto i zaakceptować bonus w odpowiednim dziale.

Aplikacja do obstawiania meczów

Jeżeli nie interesuje cię żaden bukmacher stacjonarny, natomiast nie zawsze masz okazję, by obstawiać przez internet we własnym domu, aplikacja mobilna może ci się przydać.

Narzędzie do typowania na smartfonach i tabletach dostępne jest za darmo, tak więc można je sprawdzić bez jakichkolwiek zobowiązań. Wystarczy jedynie posiadać konto w STS, które zakłada się w bardzo szybkim czasie!

Grałeś już w STS ale jest to bukmacher nie do końca na twoje potrzeby? Sprawdź jego największego konkurenta – markę Fortuna. Obecnie rejestrując się tam można odebrać bonus z kodem promocyjnym „BETONLINE”!

Darmowe konto bukmacherskie online – www.eFortuna.pl!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Voucher od STS za pobranie aplikacji!
5 (100%) 1 vote

Polecamy

Weekendowa promocja u bukmachera Etoto

Weekendowi gracze muszą poznać promocje bukmachera Etoto, który jako jeden z nielicznych oferuje atrakcyjne promocje, …