Jak odebrać bonus powitalny u bukmachera?

Wielu bukmacherów oferuje graczom na start specjalne bonusy powitalne. Nie wszyscy jednak wiedzą, w jaki sposób można z tego typu promocji korzystać. A szkoda, bo to naprawdę nie jest skomplikowane!

Jak odebrać bonus powitalny u bukmachera?
Jak odebrać bonus powitalny u bukmachera?

Bonusy powitalne to prezenty dla nowych graczy, które bukmacher przyznaje w różnej formie. Bonus powitalny LvBET zgarnia się, na przykład, za złożone depozyty, a w Totalbet jest promocja, gdzie otrzymuje się 25 PLN na obstawianie już za samą weryfikację konta!

Bonus powitalny. Jak otrzymać?

Jeżeli chcemy odebrać bonus powitalny, zawsze musimy sprawdzić, na czym dokładnie on polega i w jaki sposób można go zgarnąć. W niektórych przypadkach wymagany jest kod promocyjny, a w niektórych – nie. Każdy z nas posiada nieco inny system obstawiania i potrzeby, dlatego nie można jednoznacznie stwierdzić, jaki wariant jest najlepszy.

Na pewno trzeba przygotować się na to, że bonus powitalny w większości przypadków wymaga odpowiedniego obrotu. Oznacza to, iż trzeba postawić go kilka razy zanim będzie można wypłacić na konto bankowe i przeznaczyć na dowolny cel. Nie jest to nic skomplikowanego, mimo że początkującym często wydaje się zupełnie inaczej.

sts kod promocyjny na 29 pln
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Bonus bez depozytu 2019

Wielu graczy szuka w internecie informacji o bonusach bez depozytu, czyli takich, które otrzymuje się bez konieczności dokonywania wpłaty na konto bukmacherskie. Oferty cały czas ulegają zmianom, dlatego nie jesteśmy w stanie napisać, gdzie tego typu promocje będą dostępne zawsze.

„Korzystam zawsze z promocji i darmowych bonusów, nie zawsze uda się te bonusy obrócić i wypłacić ale warto próbować. Z bonusu STS, który daje 27 PLN udało mi się pomnożyć i wypłacić 300 PLN.” – opinia z forum betonline.net.pl

W tej chwili najwyższy bonus bez depozytu jest u bukmachera STS, który oferuje taki bonus w kwocie 29 PLN, wystarczy podczas rejestracji wpisać kod promocyjny: BETONLINE. Po chwili na nasze konto STS zostanie dopisane 29 PLN, które możemy wykorzystać na obstawianie meczów.

Możemy jeszcze podać listę stron, gdzie premie tego typu pojawiają się dość regularnie, warto sprawdzić samemu czy oferta bonusów bez depozytu jest aktualna.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. LV BET zezwolenie MF nr. PS4.6831.9.2016.EQK. eToto zezwolenie MF nr. AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Forbet zezwolenie MF nr. PS4.6831.10.2016. TotalBET zezwolenie MF nr. PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów ukmacherskich Bonusy bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Maks

Moim wyborem jest zawsze tylko legalny bukmacher. Lubię obstawianie piłki nożnej i tenisa. Mój obecny buk to STS, Fortuna i Etoto. Od wielu lat interesuję się typowaniem - staram się być zawsze na plusie, ale - jak pewnie wiecie - z tym bywa różne! :)

Legalni bukmacherzy

Dodaj komentarz

Back to top button