Cherry Online. Data startu 2018!

Minęło już kilka miesięcy od momentu, gdy Cherry Online Polska otrzymało licencję na prowadzenie działalności bukmacherskiej w naszym kraju. Czy wiemy już, kiedy wystartuje ze swoją ofertą?

PZBuk kod bonusowy 2018

Na ten moment wiadomo na temat nowego polskiego bukmachera bardzo mało. Od dłuższego czasu mówi się, że będzie on nazywał się PZBuk to rzeczywiście prawda – nikt tego do tej pory nie potwierdził i nie wiadomo, czy w ogóle to nastąpi przed premierą.

Nic nie wskazuje na to, by Cherry Online zorganizowało powrót na nasze podwórko marki ComeOn. Liczyło na to naprawdę wielu graczy, jednak jest to już raczej pewne, że w Polsce będziemy mieli wkrótce zupełnie nową markę, stworzoną z myślą tylko i wyłącznie o graczach z naszego kraju.

Kiedy Cherry Online wystartuje w Polsce ze swoją stroną internetową do obstawiania? Pierwotnie mówiło się, iż będzie to 2018 roku, jednak ten termin wydaje się coraz mniej realny. Przypominamy, że ostatnio Superbet Online także odwołał swoją premierę planowaną na ten rok.

Niestety, nadal nie mamy wielu informacji od Cherry Online. Tak naprawdę jeszcze nikt w branży nie został poinformowany o tym, co takiego planuje w Polsce zorganizować nowy buk i jakie ma plany w kwestii oferty.

Oczywiście, prędzej czy później premiera Cherry Online Polska nastąpi. Pytanie tylko, kiedy i pod jaką nazwą!

————-

Cherry Online Polska zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów ukmacherskich Bonusy bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Maks

Moim wyborem jest zawsze tylko legalny bukmacher. Lubię obstawianie piłki nożnej i tenisa. Mój obecny buk to STS, Fortuna i Etoto. Od wielu lat interesuję się typowaniem - staram się być zawsze na plusie, ale - jak pewnie wiecie - z tym bywa różne! :)

Legalni bukmacherzy

Dodaj komentarz

Back to top button