Bonus bez depozytu. Jaki kod promocyjny?

Chcesz otrzymać od bukmachera bonus bez konieczności wpłacania własnych pieniędzy? Sprawdź, czy potrzebny jest do tego specjalny kod promocyjny i gdzie można go użyć!

Bonus bez depozytu. Jaki kod promocyjny?
Bonus bez depozytu. Jaki kod promocyjny?

Bonusy powitalne u bukmacherów to żadna nowość. Każdy z nas przy zakładaniu konta lubi być rozpieszczany ciekawymi ofertami oraz premiami. Bonus bez depozytu to jeden z tych najbardziej pożądanych elementów przez nowych graczy. I to właśnie nim się dzisiaj zajmiemy nieco bardziej szczegółowo, niż zwykle.

Bonusy bez depozytu. Jak to działa?

Standardowa promocja powitalna u bukmachera to tak zwany bonus za wpłatę. Jest to prezent, który otrzymujemy w momencie, gdy zdeponujemy konkretne środki na nowo założone konto. Sprawa jest zazwyczaj nieskomplikowana, bo na każdej stronie z góry zakładamy, jaki procent depozytu otrzymamy w formie premii. Czasem bonusy przyznaje się nie tylko za jeden, ale dwa czy nawet trzy depozyty. Dzięki temu bukmacher może pochwalić się, iż daje graczom na początek nie 500 PLN jak konkurencja, ale – na przykład – trzy razy tyle.

Bonus bez depozytu to rodzaj prezentu od bukmachera, który nie wymaga od nas, byśmy dokonywali jakiejkolwiek wpłaty. Innymi słowy, nie musimy dysponować żadnym wkładem własnym, aby zagrać za środki oferowane na konkretnej stronie dla nowych graczy.

Premia za darmo. Jakie wady i zalety?

Jak zapewne się domyślacie, bonusy bez depozytu to nie tylko same zalety, ale także i wady. Na pewno trzeba pamiętać o tym, że premie bez wpłaty własnej to dużo mniejsze kwoty niż w przypadku tradycyjnych bonusów. O ile zazwyczaj na start można zgarnąć 300, 500 czy nawet 1000 PLN od pierwszego przelewu, w przypadku promocji No-Deposit mówimy o kwotach rzędu 10, 20 czy 50 PLN.

totalbet bonus bez depozytu
totalbet bonus bez depozytu

Inna istotna kwestia to obrót. Bonusy bez depozytu często obarczone są naprawdę ciężkimi do spełnienia warunkami obrotu. Nie jest to jednak reguła, bo – na przykład – w Totalbet pieniądze wygrane dzięki premii na start traktowane są od razu jak środki gracza.

Gdzie bonus bez depozytu?

Obecnie nie mamy na rynku zbyt wielu bukmacherów, którzy na start oferowaliby graczom darmowe premie. O jednym z nich już przed chwilę pisaliśmy. Drugi to natomiast popularny Totolotek, gdzie już po samej weryfikacji konta otrzymujemy 20 PLN na obstawianie, a przy pierwszym depozycie – nawet 1000 PLN!

Promocje powitalne to oferty okolicznościowe, dlatego zawsze trzeba mieć na uwadze, że mogą się pojawić… bądź zniknąć. Warto śledzić na bieżąco to, co bukmacher ma do zaoferowania nowym klientom i korzystać z tych propozycji, które na daną chwilę są po prostu najkorzystniejsze ze wszystkich.

totolotek bonus bez depozytu
totolotek bonus bez depozytu

Bonus bez wpłaty – Kod promocyjny

Niekiedy zdarza się tak, że bukmacher przygotowuje specjalne hasła pozwalające na odbieranie dodatkowych bonusów. Obecnie dość popularny jest, na przykład, Forbet kod promocyjny. „Polowanie” na kody to również ciekawa forma spędzania wolnego czasu. Dzięki tego typu rozwiązaniom możemy zyskać przy zakładaniu konta znacznie więcej, niż standardowi użytkownicy. Oczywiście, czasem wymaga to pewnego zaangażowania, ale przecież trudno, by wszystko było za darmo!

Kody bonusowe na premie bez depozytu na bieżąco zamieszczamy na łamach naszego portalu. Często też podajemy wam różnego rodzaju słówka pozwalające na spore powiększenie typowego bonusu powitalnego. Jakby nie patrzeć, korzystanie z okazji to dla typera chleb powszedni i w przypadku premii powinno być dokładnie tak samo!

Totolotek bonus bez depozytu

Bonus za darmo w Totolotku to jeden z najpopularniejszych, jakie obecnie są dostępne w naszym kraju. Na czym dokładnie polega ta promocja? Pozwala nam na zdobycie nie jednego, ale dwóch bonusów po rejestracji konta. Najpierw – 20 PLN bez depozytu. Potem – do 1000 PLN za dokonanie wpłaty na konto u bukmachera.

Oczywiście, nie można z rozpędu zdecydować się na to, z jakiej oferty skorzystać. O każdej z nich warto przeczytać, dowiedzieć się czegoś więcej i – co bardzo istotne – sprawdzić regulamin pod kątem warunków obrotu!

Forbet aktualna oferta
Forbet aktualna oferta

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Totolotek zezwolenie MF nr. AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. LV BET zezwolenie MF nr. PS4.6831.9.2016.EQK. Milenium zezwolenie MF nr. SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. eToto zezwolenie MF nr. AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Forbet zezwolenie MF nr. PS4.6831.10.2016. STS zezwolenie MF nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. TotalBET zezwolenie MF nr. PS4.6831.15.2017. Cherry Online zezwolenie MF nr. PS4.6831.26.2017. Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Sokolnicza 5 lok. 19, 53-676 Wrocław (KRS:0000573383) – zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów ukmacherskich Bonusy bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Maks

Moim wyborem jest zawsze tylko legalny bukmacher. Lubię obstawianie piłki nożnej i tenisa. Mój obecny buk to STS, Fortuna i Etoto. Od wielu lat interesuję się typowaniem - staram się być zawsze na plusie, ale - jak pewnie wiecie - z tym bywa różne! :)

Legalni bukmacherzy

Dodaj komentarz

Back to top button