Który bukmacher jest najlepszy? Ranking stron do obstawiania

W dzisiejszych czasach chcąc obstawiać różnego rodzaju wydarzenia sportowe stajemy przed dużym wyborem – wiele firm bukmacherskich zachęca do korzystania z ich usług. Którą jednak wybrać, by być w pełni z tego zadowolonym? Sporządziliśmy ranking, który z pewnością pomoże w wyborze.

Który bukmacher jest najlepszy? Ranking stron do obstawiania
Który bukmacher jest najlepszy? Ranking stron do obstawiania

Ranking bukmacherów 2020

Tworząc nasz ranking przyświecała nam jedna myśl – aby pomóc nowicjuszom znaleźć bukmachera, z którego będzie im się przyjemnie korzystać. Wzięliśmy zatem pod uwagę przede wszystkim przystępność i łatwość w nawigacji po jego stronie internetowej, dostępność aplikacji mobilnej. Jednocześnie zawsze patrzyliśmy, czy dany bukmacher posiada ofertę, która spełni oczekiwania każdego, kto zaczyna swoją przygodę z hazardem. Poniżej przedstawiamy owy ranking, posortowany w kolejności „od najlepszego”:

Najlepszy bukmacher online – marka Milenium

Milenium jest bukmacherem, który na starcie udostępnia podstawowe statystyki na swój temat oraz przegląd najlepszych bonusów – to w porządku rozwiązanie, bo pozwala nowicjuszowi zorientować się, jak rozległa jest jego oferta. A ta zawiera niemal wszystko, czego można potrzebować. Plusem serwisu tego bukmachera jest jego ciemna oprawa graficzna, dzięki której przegląda się to wszystko przyjemnie również wieczorem. Dobrze prezentuje się również filtrowanie zakładów, pozwalające szybko i wygodnie znaleźć to, czego szukamy. Główna nawigacja daje możliwość wybrania, czym jesteśmy zainteresowani, a drugorzędna – doprecyzowania, którego dopełniamy za pośrednictwem filtrów. Intuicyjne.

darmowy bonus bez depozytu w sts online 2020
Kod promocyjny w STS online na darmowy bonus 29 PLN bez depozytu

Dodatkowo firma oferuje aplikacje mobilną, która – co ważne – działa na dwóch najpopularniejszych systemach operacyjnych (iOS oraz Android). W przypadku bukmacherów nie jest to powszechne.

Zakłady Bukmacherskie Betclic. Wicelider rankingu

Choć Betclic wygląda zgoła odmiennie od zdobywcy pierwszego miejsca, nie można mu odmówić świetnego wyglądu. Całość działa bardzo szybko – i to bez przeładowywania strony. Układ serwisu został przemyślany w taki sposób, że zawsze mamy dostęp do dyscyplin sportowych oraz przeglądu kuponów, co pozwala nam mieć kontrolę nad całym procesem obstawiania. Brak tu przesadnego wykorzystania elementów dekoracyjnych – wszystko jest proste i bardzo dobrze widoczne. Niczego więcej nie oczekuje się od bukmachera. Poza ofertą, oczywiście, a ta jest tutaj po prostu pełna.

Aktualny kod promocyjny Betclic to „KOD550„. Do zdobycia dzięki niemu jest nawet 550 złotych zwrotu. To najwyższy cashback w Polsce!

Betclic Polska oferuje dostęp do aplikacji mobilnej, która umożliwia dokładnie to samo, co serwis główny – w podobnej stylistyce. Działa z wszystkimi popularnymi telefonami i tabletami bazującymi na dwóch najpopularniejszych systemach operacyjnych.

STS legalny bukmacher
STS legalny bukmacher

STS na najniższym stopniu podium

Bycie liderem, jeżeli chodzi o posiadanie rynku zobowiązuje – serwis internetowy bukmachera STS jest bardzo przejrzysty oraz nieprzeładowany zbędnymi elementami dekoracyjnymi. Tabele, stanowiące podstawę każdego z tego typu serwisów, zostały stworzone w odpowiedni sposób, dzięki czemu są po prostu czytelne. Łatwo się w tym wszystkim odnaleźć, a korzystanie z serwisu to czysta przyjemność. Sama oferta STS jest po prostu pełna – oferuje on dostęp do wszystkich popularnych dyscyplin (e-)sportowych, ale także do usług dodatkowych, jak Betgames, które jeszcze bardziej uatrakcyjniają korzystanie z serwisu. Legalny poker to na ten moment jeden z największych hitów wśród graczy!

STS oferuje własną aplikację mobilną (Android oraz iOS), a także specjalnie przygotowaną wersję strony, którą można odpalić z perspektywy przeglądarki właśnie z telefonu czy tabletu.

Legalny bukmacher Totolotek w naszym TOP 4

Totolotek jest najstarszym bukmacherem w Polsce – jego serwis również jest już wiekowy, ale posiada to pewne zalety. Przede wszystkim jest bardzo szybki, co sprawia, że zakładów możemy dokonywać na absolutnie ostatnią chwilę – nie zawiedzie. Nawigowanie po nim jest wygodne, ale specyficzne – trzeba się po prostu do niego przyzwyczaić. Totolotek w swojej ofercie zawiera większość najpopularniejszych dyscyplin sportowych, a powoli również e-sportowych (obecnie w palecie dostępnych gier znajduje się kilka popularniejszych).

Całość daje dostęp do aplikacji mobilnej, jednak wyłącznie w wersji na Androida – można ją pobrać ze strony bukmachera. Ten zachęca do korzystania z niej za pośrednictwem bonusów.

Aktualną ofertę tego bukmachera znajdziemy na www.STS.pl.

Betfan.pl – obstawianie bez podatku w 100% legalne!

Choć sam serwis Betfan jest bardzo oryginalny, może się okazać dość nieintuicyjny – przynajmniej przy pierwszej wizycie. Można się jednak do niego przyzwyczaić i nauczyć się w sprawny sposób z niego korzystać. Firma postawiła na wyrazistość i nowoczesność, a bardzo ciekawą sprawą jest tutaj wyszukiwarka, która szybko pozwala znaleźć pożądaną dyscyplinę czy wydarzenie sportowe. Serwis www.Betfan.pl działa szybko, ale sporo w nim „dodatków graficznych”, które mogłyby to jeszcze bardziej przyspieszyć. Sama oferta bukmachera jest z kolei poprawna, wzbogacana dodatkami pokroju bloga, który daje nam możliwość w braniu udziału w zakładach o sprawy bieżące, na przykład pogodę, która będzie panowała w dniu jutrzejszym na dworze. Uwagę zwracają ikonki każdego ze sportów, pozwalające intuicyjnie i szybko się do niego przenieść.

Betfan Zakłady Bukmacherskie
Betfan Zakłady Bukmacherskie

Firma daje dostęp do aplikacji mobilnej, ale tylko takiej działającej w obrębie systemu operacyjnego Android. Użytkownicy iOSa będą mieli problem, zwłaszcza, że strona internetowa nie dopasowuje się do okna mobilnego.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Totolotek zezwolenie MF nr. AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. LV BET zezwolenie MF nr. PS4.6831.9.2016.EQK. Milenium zezwolenie MF nr. SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. eToto zezwolenie MF nr. AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Forbet zezwolenie MF nr. PS4.6831.10.2016. STS zezwolenie MF nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. TotalBET zezwolenie MF nr. PS4.6831.15.2017. Cherry Online zezwolenie MF nr. PS4.6831.26.2017. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.  BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów ukmacherskich Bonusy bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Maks

Moim wyborem jest zawsze tylko legalny bukmacher. Lubię obstawianie piłki nożnej i tenisa. Mój obecny buk to STS, Fortuna i Etoto. Od wielu lat interesuję się typowaniem - staram się być zawsze na plusie, ale - jak pewnie wiecie - z tym bywa różne! :)

Legalni bukmacherzy

Back to top button