Betclic bonus bez depozytu 2020

Betclic bonus bez depozytu 2020 to promocja będąca oczkiem w głowie każdego typera w naszym kraju. Co o niej wiadomo – sprawdzamy plotki i fakty, a także mówimy co jest czym!

Betclic bonus bez depozytu 2020
Betclic bonus bez depozytu 2020

Betclic bonus powitalny 2020 – co trzeba o nim wiedzieć?

Przygotowany przez bukmachera Betclic bonus powitalny to temat, który nie schodzi z najważniejszych wątków na forach bukmacherskich i tym podobnych. Co trzeba wiedzieć o promocji dla nowych graczy, dlaczego większość osób poluje głównie na bonus bez depozytu 2020, a jednocześnie nie zawraca sobie głowy innymi, podobnymi ofertami? 

Betclic bonus bez depozytu 2020 to pieniądze otrzymywane na obstawianie od razu po założeniu konta. Zasada jest prosta: zapisujemy się do bukmachera i tym samym otrzymujemy środki na grę. Absolutnie nie trzeba dokonywać tradycyjnego przelewu na konto typerskie – tego typu promocje to coś zupełnie innego. 

darmowy bonus bez depozytu w sts online 2020
Kod promocyjny w STS online na darmowy bonus 29 PLN bez depozytu

Bonusy bez depozytu. Co z Betclic Polska?

Bonusy bez depozytu są, były i jeszcze na pewno bardzo długo będą tymi najpopularniejszymi wśród obstawiających. Powód jest prozaiczny – każdy z nas lubi otrzymywać kasę za darmo i chyba nikogo szczególnie dziwić to nie powinno. A że Betclic to jeden z najpopularniejszych bukmacherów nie tylko w Polsce, ale i na świecie, nic więcej w tej kwestii dodawać nie trzeba. 

Jeżeli chcemy odebrać możliwie jak największy bonus na start, a jeszcze nie posiadamy konta na stronie www.Betclic.pl, nic dziwnego, że szukamy aktualnych informacji na temat takich ofert jak Betclic bonus bez depozytu 2020 i tym podobne. Warto jednak dobrze pogrzebać w ofercie i upewnić się, czy aby na pewno tego rodzaju bonus jest dostępny. 

Okazuje się, że na wielu stronach internetowych można znaleźć newsy dotyczące tego, jak odebrać darmowy bonus w Betclic. Instrukcje są szczegółowe i pisane fachowym językiem, ale nie mają zupełnie nic wspólnego z prawdą. To zła wiadomość, chociaż za chwilę przekonacie się, iż nie aż tak, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. 

Bonus na start w Betclic. 550 zł dla nowych graczy

bonusy specjalne w Betclic Polska
bonusy specjalne w Betclic Polska

Obstawiając mecze na stronie www.Betclic.pl, robimy wszystko zgodnie z przepisami, a więc i darmowe konto można tutaj założyć bez obaw o łamanie prawa. Dobrze to podkreślać, bo mamy w kraju takie osoby, które obawiają się rejestracji na fałszywie legalnych portalach typerskich. 

Na ten moment fakty są takie, że Betclic bonus na start to tylko cashback, czyli zwrot w przypadku przegranej w pierwszym kuponie zagranym u bukmachera. Plus jest taki, że mówimy tutaj o najwyższej premii dostępnej na rynku w tego typu formie – żaden inny buk nie oferuje klientom ponad pół tysiąca zwrotu w sytuacji, gdy niepoprawnie wytypuje kilka czy kilkanaście meczów. 

Aktualny kod promocyjny Betclic

Aby odebrać przygotowany przez Betclic cashback do kwoty 550 zł, wystarczy przy zakładaniu konta wpisać kod promocyjny KOD550. Nie jest trudno to zrobić – wszystko polega tylko na wprowadzeniu słowa bonusowego do odpowiedniej rubryki. 

Bonus na start to dopiero początek, bo Betclic to bukmacher, u którego można natrafić na wiele regularnie organizowanych promocji. Niestety, bonus bez depozytu na ten moment dostępny nie jest i nie wiadomo, kiedy się to zmieni. 

Betclic Polska bonus
Betclic Polska bonus

Freebet bez wpłaty dla nowych klientów!

Jeżeli ktoś otrzymać kasę bez wpłaty z prawdziwego zdarzenia, może zrobić to na www.STS.pl. Najpopularniejszy bukmacher w Polsce ma dla graczy kod promocyjny BETONLINE, dzięki któremu do odebrana jest 29 PLN od razu po rejestracji, a potem do 1200 PLN przy pierwszej wpłacie i 20 PLN ubezpieczenia na STS Betgames. 


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów ukmacherskich Bonusy bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Maks

Moim wyborem jest zawsze tylko legalny bukmacher. Lubię obstawianie piłki nożnej i tenisa. Mój obecny buk to STS, Fortuna i Etoto. Od wielu lat interesuję się typowaniem - staram się być zawsze na plusie, ale - jak pewnie wiecie - z tym bywa różne! :)

Legalni bukmacherzy

Back to top button