STS – czy to darmowy bukmacher internetowy?

Marka STS bez wątpienia należy do jednych z najbardziej rozpoznawalnych w naszym kraju. Czy to darmowy bukmacher internetowy, a jeśli tak, co dokładnie oznacza to stwierdzenie?

STS - czy to darmowy bukmacher internetowy?
STS – czy to darmowy bukmacher internetowy?

STS obstawianie – czy to darmowe?

Czytałeś o tym, że możesz odebrać bonus powitalny STS, ale nie chciałbyś wpakować się w coś, czego byś żałował? Już teraz dowiedz się, czy STS to darmowy bukmacher, a jeśli tak – co właściwie mamy tu na myśli.

Bukmacher STS pozwala na obstawianie meczów za pośrednictwem strony czy też aplikacji mobilnej na smartfony. Założenie konta w tej witrynie jest bezpłatne, a więc z jego tytułu nie ponosimy żadnego obowiązkowego kosztu.

Oczywiście, trzeba liczyć się z tym, że obstawianie meczów przez internet możliwe jest tylko za pieniądze, a nie wirtualne żetony. Jeżeli więc chcecie postawić kupon za 40, 50 czy 200 złotych, musicie taką kwotę posiadać na swoim koncie.

sts kod promocyjny na 29 pln
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Gra u bukmachera – za darmo czy nie?

Jeżeli nie chcesz wydawać własnych środków na grę, możesz sobie poradzić z tym na dwa sposoby. Pierwszy – korzystasz z opcji Przyprowadź Kumpla STS. Drugi – zgarniasz bonus bez depozytu za kod promocyjny!

Osoby, które jeszcze nie rejestrowały się w STS, mogą przy zapisywaniu się do tej marki odebrać 29 PLN jako premia bez wpłaty. Wszystko, co należy zrobić, to wpisać STS kod promocyjnyBETONLINE” w odpowiedniej rubryce!

Podsumowując – STS to darmowy bukmacher, bo nie ponosi się żadnych kosztów obstawiania poza środkami zainwestowanymi w dany kupon!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów ukmacherskich Bonusy bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Maks

Moim wyborem jest zawsze tylko legalny bukmacher. Lubię obstawianie piłki nożnej i tenisa. Mój obecny buk to STS, Fortuna i Etoto. Od wielu lat interesuję się typowaniem - staram się być zawsze na plusie, ale - jak pewnie wiecie - z tym bywa różne! :)

Legalni bukmacherzy

Back to top button