Obstawianie meczów bez wpłaty pieniędzy

Czy możliwe jest obstawianie meczów bez wpłaty pieniędzy? Okazuje się, że tak! Sprawdzamy, jakie są dostępne opcje i w jaki sposób z nich skorzystać! 

Obstawianie meczów bez wpłaty pieniędzy
Obstawianie meczów bez wpłaty pieniędzy

Oferty bez depozytu dostępne są tylko w kilku wybranych serwisach bukmacherskich. Warto sprawdzać, jaka promocja w danym momencie jest przygotowana dla graczy i co trzeba zrobić, by z niej skorzystać. Jeżeli nie macie jeszcze konta na danej stronie internetowej, na pewno będziecie mieli większe pole do popisu niż obecnie zarejestrowani gracze.

Na czym właściwie polega bonus bez wpłaty? Nie ma tutaj szczególnie czego tłumaczyć – po prostu po weryfikacji konta otrzymujemy środki na obstawianie meczów. Nie musimy dokonywać żadnej wpłaty na konto, by bukmacher przyznał nam pieniądze. Oczywiście, trzeba liczyć się z tym, że pieniądze bez depozytu są zazwyczaj mniejszej wartości niż środki księgowane za konkretny depozyt.

Obstawianie bez wpłaty jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla osób, które nie chcą wpłacać pieniędzy do bukmachera, zanim nie wypróbują dostępnych u niego opcji. Trzeba jednak liczyć się z faktem, ze tego typu bonusy nie są otrzymywane całkowicie za darmo. Każdy musi taką premię obrócić zanim będzie mógł ją wypłacić. Na szczęście, korzystać można z niej od razu po tym, jak zostanie przyznana!

Na ten moment mamy w Polsce kilkunastu legalnych bukmacherów, ale tylko kilku pozwala na bonus bez depozytu już przy rejestracji. Do tego grona zaliczyć można następujące firmy:

W wielu przypadkach nie jest wymagany nawet kod bonusowy, ale jeżeli chcecie, możecie wpisać w odpowiedniej rubryce hasło „BETONLINE”.

Gdzie najszybciej zakłada się konto? W ciągu kilku chwil można to zrobić chociażby na www.Totolotek.pl!


Totolotek zezwolenie MF nr. AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. eToto zezwolenie MF nr. AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Forbet zezwolenie MF nr. PS4.6831.10.2016. TotalBET zezwolenie MF nr. PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów ukmacherskich Bonusy bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Maks

Moim wyborem jest zawsze tylko legalny bukmacher. Lubię obstawianie piłki nożnej i tenisa. Mój obecny buk to STS, Fortuna i Etoto. Od wielu lat interesuję się typowaniem - staram się być zawsze na plusie, ale - jak pewnie wiecie - z tym bywa różne! :)

Legalni bukmacherzy

Back to top button