Superbet bonus powitalny. Jaka premia w 2021?

Superbet przygotował dla graczy na rok 2021 wyjątkowy bonus powitalny, jakiego na próżno szukać u konkurencji. Co takiego jest do zdobycia w przypadku tej marki? Sprawdzamy aktualne promocje na start, w tym bonus bez depozytu, a także dostępność kodu promocyjnego!

Superbet bonus powitalny. Jaka premia w roku 2021?
Superbet bonus powitalny. Jaka premia w roku 2021?

Superbet bukmacher. Czy rejestracja konta jest legalna w Polsce?

Patrząc na to jak wygląda sytuacja prawna na rynku bukmacherskim, nic dziwnego, że wiele osób ma różnego rodzaju dylematy przed założeniem konta w danym miejscu. Czy Superbet to legalny bukmacher, czy może marka, która tylko z pozoru na taką wygląda?

Fakty są takie, że Superbet nie jest bukmacherem, który pochodzi z naszego kraju. Mówimy tutaj o firmie z Rumunii, co absolutnie nie oznacza, że nie można u niej obstawiać. Oferta na stronie www.Superbet.pl działa zgodnie z polskimi przepisami, ponieważ sama marka posiada stosowną licencję Ministerstwa Finansów. Nie trzeba więc obawiać się konsekwencji ani obstawiania meczów w Superbet, ani odebrania u niego bonusu powitalnego.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Rejestracja w Superbet trwa nie więcej niż dwie minuty. Podczas zapisywania się do bukmachera wpisujemy standardowe dane takie jak adres poczty elektronicznej, numer PESEL czy kraj zamieszkania. Niezbędne jest też zaznaczenie kilku niezbędnych zgód i akceptacja regulaminu usług.

Jako ciekawostkę można podać fakt, że Superbet w Polsce posiada też punkty stacjonarne. Nie ma ich na mapie kraju zbyt wiele, ale w dużych miast ich odnalezienie nie powinno być dla nikogo większym problemem.

Bonus powitalny 2021. Co daje bukmacher Superbet na start?

Jeżeli założymy konto na stronie www.Superbet.pl będziemy mogli otrzymać aż trzy premie na start, w tym jedyny w swoim rodzaju cashback, który otrzymuje się nie tylko za pierwszy kupon zagrany po rejestracji konta!

Oferta specjalna Superbet Super Start 2021 to możliwość odebrania 50 PLN jako bonus za depozyt, 500 PLN w formie cashbacku i 34 PLN jako darmowy kupon, czyli freebet. Ten ostatni dostępny jest tylko w przypadku rejestracji za pośrednictwem naszego portalu!

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

W ramach pakietu powitalnego każda osoba dostaje na start od Superbet bonus 100% od pierwszej wpłaty do kwoty 50 PLN. Wystarczy zdeponować co najmniej 20 PLN, by móc obstawiać za dwa razy więcej. Liczy się tylko pierwszy przelew dokonany po założeniu konta:

  • 25 PLN wpłaty to 50 PLN na obstawianie
  • 30 PLN wpłaty to aż 60 PLN na obstawianie
  • Przelanie 100 PLN do Superbet to 150 PLN na grę!

A na tym jeszcze nie koniec! Superbet cashback to oferta specjalna, dzięki której możliwe jest granie u bukmachera tuż po założeniu konta i to bez żadnego ryzyka! Jak to dokładnie działa?

  1. Gracz rejestruje się na www.Superbet.pl
  2. Obstawia przez 7 dni za swoje pieniądze
  3. Jeżeli okaże się, że jest pod kreską, bukmacher zwróci mu przegrane aż do 500 PLN!
Superbet aplikacja mobilna za darmo
Superbet aplikacja mobilna za darmo

Przygotowany przez Superbet tydzień bez ryzyka to jedyna tego typu promocja na polskim rynku. Nie ma tutaj mowy o graniu na promocyjnych warunkach tylko przez jeden czy po prostu przy pierwszym kuponie.

Nie zapominajmy o wspomnianym już freebecie. Darmowy kupon Superbet 2021 ma wartość 34 PLN, a nowym graczom umożliwia to obstawianie bez konieczności wydawania i ryzykowania własnych środków. Najważniejszy warunek jest taki, by zagrać na ofertę sportową z kursem każdego zdarzenia min. 1.50.

Superbet bonus bez depozytu. Darmowa kasa od bukmachera?

Bardzo wiele osób interesują tak zwane bonusy bez depozytu 2021. Czy dostępna jest darmowa kasa od bukmachera Superbet? Taka promocja na pewno cieszyłaby się bardzo dużym zainteresowaniem, ale na ten moment nie znajdziemy jej na www.Superbet.pl i nie mamy pewnością, czy jest szansa na to, by miało się to zmienić w najbliższym czasie.

Na niektórych stronach znajdziemy informacje, że Superbet bonus bez depozytu jest dostępny, ale nie ma to nic wspólnego z rzeczywistością, a jest jedynie próbą zachęcania do założenia konta u tego bukmachera. My takich praktyk nie stosujemy – jesteśmy wobec was uczciwi!

Na szczęście, na samym bukmacherze Superbet świat się nie kończy. Jeżeli ktoś chce obstawiać za pieniądze bukmachera, może to zrobić chociażby na www.STS.pl, gdzie przygotowany kod promocyjnyBETONLINE” to szansa na zdobycie 29 PLN bez wpłaty i nawet 1200 PLN przy pierwszym przelewie na konto typerskie!

Kod promocyjny w Superbet. Co podać przy rejestracji?

Rejestracja na Superbet.pl
Rejestracja na Superbet.pl

Skoro mówimy o rejestracji, nie możemy całkowicie zignorować tematu, jakim jest Superbet kod promocyjny. Czy u tego bukmachera można przy zakładaniu konta wpisać jakieś specjalne hasło bonusowe na start i tym samym zgarnąć bonus powitalny ekstra?

Miejsce na to, by wpisać kod bonusowy Superbet jest przy rejestracji, ale bukmacher na ten moment nie korzysta z tej opcji przy zakładaniu konta online. Dla niektórych może to być zła wiadomość, ale pamiętajmy, iż oznacza to, że bukmacher oferuje dokładnie każdemu niemal takie same warunki – nie są faworyzowani ci, którzy lepiej odnajdują się w internecie albo po prostu mają więcej czasu na poszukanie najciekawszej oferty.

Będziemy bacznie śledzić informacje o bonusie powitalnym w Superbet. Jeśli tylko pojawi się specjalny kod promocyjny, na pewno każdy z was będzie mógł znaleźć u nas stosownego newsa na ten temat.


Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Maks

Moim wyborem jest zawsze tylko legalny bukmacher. Lubię obstawianie piłki nożnej i tenisa. Mój obecny buk to STS, Fortuna i Etoto. Od wielu lat interesuję się typowaniem - staram się być zawsze na plusie, ale - jak pewnie wiecie - z tym bywa różne! :)

Legalni bukmacherzy

Back to top button