Superbet bonus powitalny. Jaka premia w 2023?

Superbet przygotował dla graczy na rok 2023 wyjątkowy bonus powitalny, jakiego na próżno szukać u konkurencji. Co takiego jest do zdobycia w przypadku tej marki? Sprawdzamy aktualne promocje na start, w tym bonus bez depozytu, a także dostępność kodu promocyjnego!

Superbet bonus powitalny. Jaka premia w 2022?
Superbet bonus powitalny. Jaka premia w 2023?

Superbet bukmacher. Czy rejestracja konta jest legalna w Polsce?

Patrząc na to jak wygląda sytuacja prawna na rynku bukmacherskim, nic dziwnego, że wiele osób ma różnego rodzaju dylematy przed założeniem konta w danym miejscu. Czy Superbet to legalny bukmacher, czy może marka, która tylko z pozoru na taką wygląda?

Fakty są takie, że Superbet nie jest bukmacherem, który pochodzi z naszego kraju. Mówimy tutaj o firmie z Rumunii, co absolutnie nie oznacza, że nie można u niej obstawiać. Oferta na stronie www.Superbet.pl działa zgodnie z polskimi przepisami, ponieważ sama marka posiada stosowną licencję Ministerstwa Finansów. Nie trzeba więc obawiać się konsekwencji ani obstawiania meczów w Superbet, ani odebrania u niego bonusu powitalnego.

darmowy bonus bez depozytu w sts online 2020
Kod promocyjny w STS online na darmowy bonus 29 PLN bez depozytu

Rejestracja w Superbet trwa nie więcej niż dwie minuty. Podczas zapisywania się do bukmachera wpisujemy standardowe dane takie jak adres poczty elektronicznej, numer PESEL czy kraj zamieszkania. Niezbędne jest też zaznaczenie kilku niezbędnych zgód i akceptacja regulaminu usług.

Jako ciekawostkę można podać fakt, że Superbet w Polsce posiada też punkty stacjonarne. Nie ma ich na mapie kraju zbyt wiele, ale w dużych miast ich odnalezienie nie powinno być dla nikogo większym problemem.

Bonus powitalny 2023. Co daje bukmacher Superbet na start?

Jeżeli założymy konto na stronie www.Superbet.pl będziemy mogli otrzymać aż trzy premie na start, w tym jedyny w swoim rodzaju cashback, który otrzymuje się nie tylko za pierwszy kupon zagrany po rejestracji konta!

Oferta specjalna Superbet Super Start 2023 to możliwość odebrania 200 PLN jako bonus za depozyt, 1300 PLN w formie cashbacku i 34 PLN jako darmowy kupon, czyli freebet. Ten ostatni dostępny jest tylko w przypadku rejestracji po wpisaniu kodu promocyjnego „BETONLINE„.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl1660 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachKod: BETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

W ramach pakietu powitalnego każda osoba dostaje na start od Superbet bonus 100% od pierwszej wpłaty do kwoty 20 PLN. Wystarczy zdeponować co najmniej 20 PLN, by móc obstawiać za dwa razy więcej. Liczy się tylko pierwszy przelew dokonany po założeniu konta:

  • 30 PLN depozytu to 60 PLN na obstawianie łącznie
  • 100 PLN depozytu to aż 200 PLN do wykorzystania
  • 200 PLN wpłaty to 200 PLN ekstra, czyli razem 400!

A na tym jeszcze nie koniec! Superbet cashback to oferta specjalna, dzięki której możliwe jest granie u bukmachera tuż po założeniu konta i to bez żadnego ryzyka! Jak to dokładnie działa?

  1. Gracz rejestruje się na www.Superbet.pl
  2. Obstawia przez 7 dni za swoje pieniądze
  3. Jeżeli okaże się, że jest pod kreską, bukmacher zwróci mu przegrane aż do 1300 PLN!
Superbet aplikacja mobilna za darmo
Superbet aplikacja mobilna za darmo

Przygotowany przez Superbet tydzień bez ryzyka to jedyna tego typu promocja na polskim rynku. Nie ma tutaj mowy o graniu na promocyjnych warunkach tylko przez jeden czy po prostu przy pierwszym kuponie.

Nie zapominajmy o wspomnianym już freebecie. Darmowy kupon Superbet 2023 ma wartość 34 PLN, a nowym graczom umożliwia to obstawianie bez konieczności wydawania i ryzykowania własnych środków. Najważniejszy warunek jest taki, by zagrać na ofertę sportową z kursem każdego zdarzenia min. 1.50.

Superbet bonus bez depozytu. Darmowa kasa od bukmachera?

Bardzo wiele osób interesują tak zwane bonusy bez depozytu 2023. Czy dostępna jest darmowa kasa od bukmachera Superbet? Taka promocja na pewno cieszyłaby się bardzo dużym zainteresowaniem, ale na ten moment nie znajdziemy jej na www.Superbet.pl i nie mamy pewnością, czy jest szansa na to, by miało się to zmienić w najbliższym czasie.

Na niektórych stronach znajdziemy informacje, że Superbet bonus bez depozytu jest dostępny, ale nie ma to nic wspólnego z rzeczywistością, a jest jedynie próbą zachęcania do założenia konta u tego bukmachera. My takich praktyk nie stosujemy – jesteśmy wobec was uczciwi!

Na szczęście, na samym bukmacherze Superbet świat się nie kończy. Jeżeli ktoś chce obstawiać za pieniądze bukmachera, może to zrobić chociażby na www.STS.pl, gdzie przygotowany kod promocyjnyBETONLINE” to szansa na zdobycie 29 PLN bez wpłaty i nawet 1200 PLN przy pierwszym przelewie na konto typerskie!

Kod promocyjny w Superbet. Co podać przy rejestracji?

Superbet kod promocyjny
Superbet kod promocyjny

Skoro mówimy o rejestracji, nie możemy całkowicie zignorować tematu, jakim jest Superbet kod promocyjny. Czy u tego bukmachera można przy zakładaniu konta wpisać jakieś specjalne hasło bonusowe na start i tym samym zgarnąć bonus powitalny ekstra?

Miejsce na to, by wpisać kod bonusowy Superbet jest przy rejestracji i bukmacher na ten moment korzysta z tej opcji przy zakładaniu konta online, chociaż przez jakiś czas było inaczej. Jak dokładnie brzmi kod do podania w tym miejscu? To słowo „BETONLINE„, które bardzo łatwo jest zapamiętać.

Będziemy bacznie śledzić informacje o bonusie powitalnym w Superbet. Jeśli tylko pojawi się nowa informacja o bonusach, na pewno w tym miejscu zaktualizujemy te dane, które tego wymagają.


Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 13

Nowa oferta bonusów ukmacherskich Bonusy bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Maks

Moim wyborem jest zawsze tylko legalny bukmacher. Lubię obstawianie piłki nożnej i tenisa. Mój obecny buk to STS, Fortuna i Etoto. Od wielu lat interesuję się typowaniem - staram się być zawsze na plusie, ale - jak pewnie wiecie - z tym bywa różne! :)

Legalni bukmacherzy

Back to top button