W Fortunie większe wygrane aż o 14%! Oto niedzielne Happy Hours!

Wykorzystaj Happy Hours u bukmachera Fortuna. Do zdobycia jest aż o 14% wygranych więcej, niż zwykle. A to wszystko tylko przez dwie godziny!

W Fortunie większe wygrane aż o 14%! Oto niedzielne Happy Hours!
W Fortunie większe wygrane aż o 14%! Oto niedzielne Happy Hours!

Fortuna bonus od wygranych

Oferta dostępna jest jedynie w dniu 30 czerwca. Rozpoczyna się o godzinie 15, a kończy o 17. Chcesz z niej skorzystać? Żaden problem – wystarczy, że jesteś zarejestrowaną osobą u bukmachera Fortuna.

W ramach promocji można otrzymać bonus od wygranych w wysokości ekstra 14%. Co trzeba zrobić, by zgarnąć tę premię? Po prostu zagrać odpowiedni kupon.

sts kod promocyjny na 29 pln
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Premia online w Fortunie

Do Happy Hours wliczają się wszystkie kupony zagrane o wyznaczonych godzinach. Minimalna stawka to 20 PLN, a zakład musi zawierać co najmniej trzy typy.

Fortuna kwalifikuje do promocji jedynie mecze z oferty prematch. Jedyną liczącą się dyscypliną jest piłka nożna – tylko ta prawdziwa, a nie wirtualna!

Tylko osoby zarejestrowane u bukmachera Fortuna mogą skorzystać z powiększonych wygranych. Premia jest przyznawana automatycznie.

Nie masz konta w Fortunie? Pamiętaj, że przy rejestracji możesz otrzymać bonus powitalny. Obecnie wynosi on nawet 1000 PLN! Dodatkowo, przy wypełnianiu formularza da się wykorzystać wyjątkowy Fortuna kod promocyjny!

Uwaga! W trakcie promocji możesz otrzymać więcej niż jedną wygraną ekstra. Tylko od ciebie zależy to, za ile zagrasz i jaką kwotę w formie bonusu zgarniesz!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów ukmacherskich Bonusy bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Maks

Moim wyborem jest zawsze tylko legalny bukmacher. Lubię obstawianie piłki nożnej i tenisa. Mój obecny buk to STS, Fortuna i Etoto. Od wielu lat interesuję się typowaniem - staram się być zawsze na plusie, ale - jak pewnie wiecie - z tym bywa różne! :)

Legalni bukmacherzy

Back to top button