Cashback w Totalbet. 200 PLN na ligę angielską!

Do końca trwającej kolejki Premier League dostępna jest u bukmachera Totalbet specjalna promocja, w ramach której można zyskać cashback do 200 PLN w przypadku nietrafionego kuponu!

Cashback w Totalbet. 200 PLN na ligę angielską!
Cashback w Totalbet. 200 PLN na ligę angielską!

Nie trzeba spełniać wyjątkowo trudnych warunków, by zostać zakwalifikowanym do tej oferty. Po pierwsze, należy zagrać kupon z meczami Premier League. Po drugie – postawić w promocji 50 PLN z kursem łącznym w wysokości co najmniej 2,00.

Do oferty nie wlicza się żadnych zakładów specjalnych takich jak Total Boost. Warto mieć także na uwadze, że liczą się tylko i wyłącznie te kupony, które zostaną rozstrzygnięte do do godz. 02:00 w dniu 23.10.2018.

Cashback wynosi dokładnie połowę postawionej stawki. Minimalnie można odzyskać 25 PLN, a maksymalnie – 200 PLN. Dodatkowe środki zaliczane są do salda bonusowego.

Przypominamy, że dostępne jest nadal Totalbet konto tymczasowe, którego założenie zajmuje dosłownie kilka chwil. Dodatkowo, bukmacher cały czas nowym graczom oferuje bonus bez depozytu w wysokości 25 PLN!

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat opisywanego bukmachera? Już teraz zerknij na to, na czym dokładnie polega Totalbet bonus powitalny i w jaki sposób można go odebrać zaraz po dokonaniu rejestracji!

Każdy z graczy ma prawo do odebrania tylko jednego zwrotu na Premier League. W promocji bierze się pod uwagę tylko mecze z 9. kolejki angielskiej ekstraklasy.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów ukmacherskich Bonusy bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Maks

Moim wyborem jest zawsze tylko legalny bukmacher. Lubię obstawianie piłki nożnej i tenisa. Mój obecny buk to STS, Fortuna i Etoto. Od wielu lat interesuję się typowaniem - staram się być zawsze na plusie, ale - jak pewnie wiecie - z tym bywa różne! :)

Legalni bukmacherzy

Dodaj komentarz

Back to top button