Jak obstawiać zakłady wirtualne w Betfan?

Legalny bukmacher Betfan zyskuje na popularności dzięki wielu swoim funkcjom. Jedną z tych najciekawszych są bez wątpienia wirtualne mecze. Jak można je obstawiać?

Jak obstawiać mecze wirtualne w Betfan?
Jak obstawiać mecze wirtualne w Betfan?

Wirtualne Sporty Betfan – co każdy musi o nich wiedzieć?

Obstawianie sportu dla nikogo nie stanowi już większej tajemnicy, bo jest to dość popularny temat. Mimo wszystko, cały czas wychodzą nowe bukmacherskie produkty, które pozwalają na spojrzenie na typowanie z zupełnie innej perspektywy. Do takich bez dwóch zdań zaliczają się tak zwane Wirtualne Sporty, czyli komputerowa alternatywa dla normalnych rozgrywek.

Co trzeba o nich wiedzieć? Przede wszystkim musimy być świadomi tego, że rządzi nimi algorytm. Zdarzają się tacy, którzy zauważą mniejsze lub większe powtarzalności, ale zrozumienie działania mechanizmu jest w tym przypadku bardzo trudne, a nawet można by rzec, że niemożliwe. Ma to, oczywiście, swoje wady, ale też i zalety. Jeżeli tych drugich dostrzeżemy więcej, możemy być pewni, że Virtual Sports pozostaną z nami na dość długo.

darmowy bonus bez depozytu w sts online 2020
Kod promocyjny w STS online na darmowy bonus 29 PLN bez depozytu

Gry Betfan – co to jest i gdzie je znajdziemy?

Legalny bukmacher www.Betfan.pl dostępny jest na polskim rynku nie tak długo jak STS czy Fortuna. To jednak nie jest na tyle istotne, jeśli weźmiemy pod uwagę, że mówimy tutaj o jednej z lepiej rozpoznawalnych marek w kraju. Skąd wziął się jej fenomen? Głównie z możliwości obstawiania bez podatku przez cały rok, ale także dużej ilości zakładów specjalnych oraz innych produktów, które na próżno szukać u konkurencji. Gry Betfan, czyli tytułowe Wirtualne Sporty, także możemy do nich zaliczyć.

Oczywiście, że to nie Betfan wymyślił wirtualne rozgrywki sportowe do obstawiania. Mamy jednak u niego naprawdę dużo możliwość obstawiania tego typu wydarzeń i gracze to zauważają i bardzo mocno chwalą. Co takiego oferują Gry Betfan? Warto bliżej przyjrzeć się tematowi, bo jest o czym opowiadać.

Jeżeli chcemy sprawdzić „wirtuale” w praktyce, wystarczy, że odwiedzimy stronę www.Betfan.pl. Nietrudno dostrzec jest zakładkę o nazwie „GRY”, a kliknięcie jej to czynność jeszcze prostsza. Jakby tego było mało, wcale nie potrzebujemy konta typerskiego, by sprawdzić z czym to wszystko się je.

Betfan wirtualny tenis
Betfan wirtualny tenis

Wirtualne Sporty Betfan bez rejestracji. Granie u bukmachera, kiedy nie ma się konta

Konto bukmacherskie jest potrzebne do tego, by korzystać z wszystkich usług, jakie oferowane są na stronie konkretnej firmy. Mało kto wie jednak, że możliwe jest sprawdzenie typowania bez przechodzenia przez wszystkie powitalne formalności. Tak samo jest w przypadku Betfan: każdy może tutaj uruchomić Wirtualne Gry i dobrze się im przyjrzeć bez jakichkolwiek zobowiązań.

Co oczywiste, nie ma czegoś takiego jak Betfan Wirtualne Sporty bez rejestracji. Jeżeli chcemy zagrać kupon, nie pozostaje nam nic innego jak zostać klientem bukmachera. Innej drogi po prostu nie ma i trudno wyobrazić sobie sytuację, w której miałoby być inaczej. Czy to jest wada? Jeżeli mocno się zastanowimy, to pewnie tak, ale nie zapominajmy, że w Betfan każdy może zostać graczem bez weryfikacji, czyli przesyłania skanu dokumentów tożsamości. Są więc plusy, o które warto podkreślać na każdym możliwym kroku.

Mecze wirtualne w Betfan. Co dokładnie można grać?

gonitwy konne w dziale Gry Betfan
gonitwy konne w dziale Gry Betfan

Wirtualne mecze, co oczywiste, kojarzą nam się głównie z piłką nożną. Ale czy tylko futbol można obstawiać w dziale Gry Betfan? Oczywiście, że nie! W tym przypadku mówimy o naprawdę ogromnej ilości możliwości, a granie na najpopularniejszy sport na świecie to tylko jedna z nich.

 • Piłka Nożna
 • Tenis
 • Wyścigi konne
 • Wyścigi psów
 • Koszykówka
 • Żużel
 • Kolarstwo torowe

Powyżej dostępne jest zestawienie dyscyplin, które oferowane są w wirtualnych rozgrywkach na www.Betfan.pl. Każdy powinien zauważyć, że mamy tutaj do dyspozycji nie tylko takie sporty, które znajdziemy niemal wszędzie, ale również godne uwagi są nowości w postaci niezbyt popularnego (w tej postaci) żużla czy kolarstwa torowego.

Aby uruchomić konkretną rozgrywkę, wystarczy wybrać ją z listy dostępnej na oficjalnej stronie bukmachera Betfan. Jeżeli tylko chcemy, możemy zagrać także na urządzeniu mobilnym, co jest wygodnym i ostatnio dość popularnym rozwiązaniem.

Darmowe konto typerskie w Betfan. Dla nowych nawet ponad 3000 złotych!

Musicie się z nami zgodzić co do jednego: do obstawiania czegokolwiek, potrzebne jest konto typerskie. Założenie go na www.Betfan.pl nikomu nie powinno sprawić większych problemów. A przy tym do zdobycia jest wyjątkowy bonus powitalny, który może wynieść nawet ponad 3000 złotych! Co trzeba zrobić, by go otrzymać?

Dostępny w Betfan prezent na start to pakiet specjalnych premii, wśród których znajdziemy doładowania przelewów czy powiększone wygrane. To wszystko o maksymalnej wartości 3000 PLN. Na tym jednak jeszcze nie koniec: wpisanie przygotowanego przez Betfan kodu promocyjnegoBETONLINE” umożliwia zdobycie dodatkowych 100 PLN w formie zakładu bez ryzyka!

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Jak odebrać bonus w Betfan? Instrukcja krok po kroku:

 1. Gracz wchodzi na www.Betfan.pl
 2. Wypełnia formularz rejestracyjny z kodem promocyjnym „BETONLINE
 3. Odbiera nawet 3000 PLN na dobry początek
 4. Przy pierwszym kuponie nie musi martwić się przegraną – w przypadku potknięcia odzyskuje zagraną stawkę aż do 100 PLN!

Posiadając konto w Betfan, można stawiać na tradycyjny sport, wirtualny, a także na pogodę, ekonomię i wiele, wiele więcej. W przypadku tego bukmachera trudno mówić o niewielkiej liczbie alternatyw – tu po prostu nie sposób się bukmachersko nudzić!


Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów ukmacherskich Bonusy bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Maks

Moim wyborem jest zawsze tylko legalny bukmacher. Lubię obstawianie piłki nożnej i tenisa. Mój obecny buk to STS, Fortuna i Etoto. Od wielu lat interesuję się typowaniem - staram się być zawsze na plusie, ale - jak pewnie wiecie - z tym bywa różne! :)

Legalni bukmacherzy

Back to top button