Najlepszy bukmacher - Bukmacher LVBet - Wirtualne mecze w Zakładach Bukmacherskich LvBET

Wirtualne mecze w Zakładach Bukmacherskich LvBET

Firma bukmacherska LvBET, która jest w Polsce legalna i działa zgodnie z prawem, uruchomiła w swojej ofercie usługę Wirtualne Sporty. Sprawdźcie, jakie dyscypliny sportowe można obstawiać obecnie, a jakie będą udostępnione w przyszłości!

Wirtualne mecze w Zakładach Bukmacherskich LvBET

Mecze wirtualne w LvBET 2018

Bukmacher LvBET wystartował ze swoim nowym produktem od razu w wersji stacjonarnej, jak i mobilnej. Obecnie każda osoba zarejestrowana na www.LvBET.pl może stawiać zakłady na:

  • wyścigi konne
  • wyścigi psów
  • żużel
  • tenis ziemny

Wszystkie oferty dostępne są w polskiej wersji językowej. Obstawianie Wirtualnych Sportów odbywa się w taki sam sposób, jak w przypadku tradycyjnych zakładów. Wystarczy wybrać swój typ, ustawić stawkę i puścić kupon. Na graczy nie są nałożone żadne dzienne limity zagranych zakładów na Wirtualne Sporty, co oznacza, że każdy może to robić zupełnie bez opłat i za darmo.

Piłka nożna w LvBET

Kolarstwo w LvBET (Wirtualne mecze)
Kolarstwo w LvBET (Wirtualne mecze)

„Wirtualne sporty inspirowane są prawdziwymi sportami i przedstawiają komputerowo, losowo generowane wyniki, przetwarzane w animację. Wyniki generowane w przypadku sportów wirtualnych oparte są na statystykach zespołów/graczy oraz liczbach wybranych przez generator liczb losowych. Ogromna ilość zdarzeń, dynamika, krótki czas zamknięcia zdarzenia jak również rozliczenia zakładu to główne atuty sportów wirtualnych” – czytamy w oficjalnym komunikacie opublikowanym przez firmę bukmacherską LvBET.

Wiele wskazuje na to, że już wkrótce Wirtualne Sporty LvBET zostaną poszerzone o dodatkowe dyscypliny sportowe. Niestety, na razie nie wiadomo, kiedy dokładnie to nastąpi. Prawdopodobnie w najbliższym czasie zostanie dodana piłka nożna, którą oferuje w chwili obecnej już, między innymi, Fortuna, Totolotek czy forBET.

Materiał wideo o Wirtualnych Sportach w LvBET:

W jaki sposób ustalane są wyniki w rywalizacji wirtualnych sportowców? Przede wszystkim o analizę, ale także losowe czynniki niezależne od gracza. Aby wygrywać w wirtualnych sportach trzeba przede wszystkim umieć analizować i przewidywać sytuacje, które niekoniecznie są łatwe do wytopienia na pierwszy rzut oka.


LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Wirtualne mecze w Zakładach Bukmacherskich LvBET
5 (100%) 2 votes

Polecamy

Obstawianie meczów bez wpłaty pieniędzy

Obstawianie meczów bez wpłaty pieniędzy

Czy możliwe jest obstawianie meczów bez wpłaty pieniędzy? Okazuje się, że tak! Sprawdzamy, jakie są …