Bonus u bukmachera Forbet. 300 PLN dla każdego!

Bukmacher Forbet na dzień 26 czerwca przygotował dla wszystkich swoich klientów bonus od depozytu w wysokości 300 PLN. Już teraz możesz sprawdzić, w jaki sposób odebrać dodatkowe środki!

Bonus u bukmachera Forbet. 300 PLN dla każdego!
Bonus u bukmachera Forbet. 300 PLN dla każdego!

Oferta dostępna jest tylko dla osób, które posiadają konto na stronie www.iForbet.pl. Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, możesz założyć profil gracza w każdej wolnej chwili. Warto przy rejestracji podać kod promocyjny Forbet!

W promocji liczy się tylko pierwszy depozyt dokonany w dniu 26 czerwca. Minimalna wpłata kwalifikująca się do tej oferty to 20 PLN.

Przed odblokowaniem bonusu należy obrócić depozytem. Należy dokonać jednokrotnego obrotu kwotą równą kwocie należnego bonusu po kursie min. 2,0. Do obrotu nie zaliczają się kupony systemowe.

Dodatkowe pieniądze z tej promocji powinny pojawić się na koncie w ciagu 48 godzin liczonych od wtorku. Sprawdź więc już teraz najlepsze typy na Mundial 2018 i czekaj na bonus, by móc go wykorzystać. Być może sprawdzi się w typowaniu ostatniego meczu Polski na MŚ 2018!

Środkami bonusowymi należy obrócić czterokrotnie z minimalnym kursem 2,00. Czas na obrót bonusem wynosi 7 dni od momentu pojawienia się bonusu na saldzie bonusowym w aktywnym bonusie. Bonus oczekuje na gracza w kolejce przez 7 dni. Jeżeli w tym czasie nie zostanie odebrany, przepadnie i nie będzie można z niego skorzystać w późniejszym terminie!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów ukmacherskich Bonusy bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Maks

Moim wyborem jest zawsze tylko legalny bukmacher. Lubię obstawianie piłki nożnej i tenisa. Mój obecny buk to STS, Fortuna i Etoto. Od wielu lat interesuję się typowaniem - staram się być zawsze na plusie, ale - jak pewnie wiecie - z tym bywa różne! :)

Legalni bukmacherzy

Dodaj komentarz

Back to top button