Trzech Króli z bonusem 200 PLN u bukmachera Forbet!

Czas na kolejne święto, a co za tym idzie – dzień wolny od pracy! Na 6 stycznia, czyli Trzech Króli, bukmacher Forbet przygotował konkurs z bonusem 200 PLN do wygrania!

Konkursy typerskie z nagrodami

Oferta obowiązuje tylko do końca 6 stycznia. Nie musisz się do niej zapisywać, ale pamiętaj, że liczą się w niej jedynie kupony rozliczone do końca święta Trzech Króli!

Zasady zabawy są bardzo proste: wygrywa trzech typerów, którym w okresie promocyjnym uda się postawić kupony z najwyższymi trafionymi kursami. Stawka brana pod uwagę ma stałą wartość i wynosi dokładnie 39 PLN!

Bonus Forbet. Jak go odebrać?

Forbet kod promocyjny 2019 nie jest w tym przypadku wymagany. Po prostu wystarczy zagrać odpowiedni kupon i trzymać kciuki za swoich faworytów i siebie!

Uczestnicy mogą zgłosić do konkursu dowolną liczbę kuponów, co daje większe możliwości. Nie musisz dzięki temu szczególnie obmyślać strategii gry czy typów konkursowych!

Nagrody zostaną dodane do kont odpowiednich osób do 7 stycznia do godziny 16. Wszystkie podlegają warunkom obrotu, a więc można je wypłacić dopiero po postawieniu ich określoną liczbę razy. W tym przypadku jest to x4.

Forbet zastrzega, że nie będzie brał pod uwagę żadnego kuponu, który w okresie konkursu zostanie postawiony za bonusy otrzymane w innej promocji. Tyczy się to, oczywiście, tylko tych środków, jakie nie zostały jeszcze obrócone!

A co jeżeli jeszcze nie grasz u tego bukmachera? Możesz to zmienić w każdej chwili, wypełniając formularz online. Pamiętaj, że opcjonalnie możesz podać specjalny kod bonusowy „BETONLINE„!

Formularz dostępny jest na stronie www.iForbet.pl!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów ukmacherskich Bonusy bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Maks

Moim wyborem jest zawsze tylko legalny bukmacher. Lubię obstawianie piłki nożnej i tenisa. Mój obecny buk to STS, Fortuna i Etoto. Od wielu lat interesuję się typowaniem - staram się być zawsze na plusie, ale - jak pewnie wiecie - z tym bywa różne! :)

Legalni bukmacherzy

Back to top button