Darmowe zakupy za typowanie KSW 49!

Typujesz walki KSW 49, a w zamian otrzymujesz nawet 500 PLN do wykorzystania w Media Markt! Dowiedz się więcej na temat najnowszej promocji legalnego bukmachera Fortuna!

Darmowe zakupy za typowanie KSW 49!
Darmowe zakupy za typowanie KSW 49!

KSW 49 promocja bukmacherska

Opisywana promocja jest dostępna dla wszystkich osób zarejestrowanych na stronie internetowej Fortuny. Obowiązuje tylko w dniach 17-18 maja 2019 roku.

Nie musisz zapisywać się do oferty specjalnej, by mieć szansę na zdobycie jednej z dziesięciu przygotowanych nagród. Wystarczy, że postawisz kupon AKO lub SOLO, na którym znajdzie się minimum jeden typ związany z galą KSW 49.

ksw 49 kursy bukmacherskie
ksw 49 kursy bukmacherskie

Obstawianie KSW. Bonus Fortuna online

Nagrody przygotowano dla dziesięciu osób z najwyższymi wygranymi kursami ogólnymi w kuponach kwalifikacyjnych. Miejsca 1-5 to 500 PLN na zakupy w Media Markt, natomiast lokaty 6-10 to 200 PLN na obstawianie na stronie lub aplikacji Fortuna.

Jeżeli jeszcze nie masz konta w Fortunie, możesz założyć je w każdej wolnej chwili. Fortuna kod promocyjnyBETONLINE” to na ten moment ponad 1000 PLN ekstra do zdobycia na dobry start!

Kupony bukmacherskie w ramach promocji na KSW 49 mogą być postawione w aplikacji lub na oficjalnej stronie internetowej Fortuny. Gracz może zgłosić kilka swoich propozycji konkursowych, ale maksymalnie do zdobycia ma jedną nagrodę!

A ty masz już swoje typy bukmacherskie na najbliższą Konfrontację Sztuk Walki czy jeszcze zupełnie sobie nie zawracałeś tym głowy? ;)

fortuna kod promocyjny
fortuna kod promocyjny

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów ukmacherskich Bonusy bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Maks

Moim wyborem jest zawsze tylko legalny bukmacher. Lubię obstawianie piłki nożnej i tenisa. Mój obecny buk to STS, Fortuna i Etoto. Od wielu lat interesuję się typowaniem - staram się być zawsze na plusie, ale - jak pewnie wiecie - z tym bywa różne! :)

Legalni bukmacherzy

Back to top button