Bukmacher Expekt. Polska licencja 2020?

Jak wygląda sprawa z ubieganiem się o licencję bukmacherską marki Expekt? Czy te popularne zakłady bukmacherskie będą w tym roku dostępne dla Polaków? Oto, jak na chwilę obecną wygląda sytuacja związana z tą stroną!

Bukmacher Expekt. Polska licencja 2018?
Bukmacher Expekt. Polska licencja 2020?

Expekt – legalny bukmacher 2020?

Expekt w Polsce był dostępny do momentu, gdy w naszym kraju weszła w życie ustawa hazardowa. Firma była dość popularna, a jej ambasadorem był obecny prezes PZPN, Zbigniew Boniek. Jak na tę chwilę wygląda gra u tego bukmachera?

Obstawianie bez podatku legalnie! Nowy legalny bukmacher Betfan oferuje obstawianie bez podatku + bonus 3100 PLN oferta na stronie www.betfan.pl

Marka Expekt nie posiada licencji Ministerstwa Finansów, tak więc nie można się w niej rejestrować zgodnie z obowiązującymi u nas przepisami. Witryna jest jednak nadal dostępna i umożliwia zakładanie konta, a to dlatego, że posiada domenę europejską, której polskie władze nie mogą blokować. Bezpieczniej jest omijać Expekt, gdyż gra u nielegalnego bukmachera grozi konsekwencjami prawnymi.

darmowy bonus bez depozytu w sts online 2020
Kod promocyjny w STS online na darmowy bonus 29 PLN bez depozytu

Kiedy Expekt legalnie w Polsce?

Na chwilę obecną nie wiadomo, czy Expekt stara się o uzyskanie odpowiednich zgód na prowadzenie działalności zgodnie z polskim prawem. Według naszych informacji, firma na razie nie jest zainteresowana wyjściem z szarej strefy, chociaż nie wyklucza zmiany strategii w ciągu najbliższych kilku miesięcy.

Obstawianie Expekt
Obstawianie Expekt

Proces licencyjny trwa zazwyczaj około pół roku, dlatego raczej mało prawdopodobne, by Expekt w Polsce pojawił się w legalnej odmianie w 2020 roku. Fanom tej marki pozostaje czekać na to, jak dalej rozwinie się sytuacja.

Jeżeli planujecie rejestrację u jakiegoś polskiego bukmachera, pamiętajcie, by przyjrzeć się temu jakie kody bonusowe u bukmacherów są obecnie dostępne i co można dzięki nim zyskać!

Jak nie Expekt to gdzie obstawiać?

Odpowiedź na to pytanie jest proste, tylko u legalnych bukmacherów w Polsce którzy mają nie gorszą ofertę zakładów i promocje od Expekt. NA przykład nowy legalny bukmacher Betclic Polska daje graczom aż 550 PLN zakładu bez ryzyka z kodem promocyjnym „KOD550„. Bonus można odebrać na stronie www.betclic.pl.

Inny przykład to najlepszy Polski bukmacher online STS, który na dla nowych graczy przygotował nawet bonus bez depozytu! To największy tego bonus w Polsce bo mamy za samą rejestrację aż 29 PLN bez wpłaty własnej. żeby otrzymać taki bonus musimy założyć konto na stronie www.sts.pl i wpisać ekskluzywny kod promocyjny „BETONLINE„. Po chwili na nasze konto trafi 29 PLN, które możemy wykorzystać na obstawianie meczów w STS online.

Takie przykłady można mnożyć, więc nie jest tak, że nie ma gdzie grać i obstawiać meczy. Jeżeli chcemy typować legalnie to wybór jest ogromny. Nie tylko w internecie istnieją tacy bukmacherzy jak Expekt, Bet365 czy inni bez licencji.


Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl

Maks

Moim wyborem jest zawsze tylko legalny bukmacher. Lubię obstawianie piłki nożnej i tenisa. Mój obecny buk to STS, Fortuna i Etoto. Od wielu lat interesuję się typowaniem - staram się być zawsze na plusie, ale - jak pewnie wiecie - z tym bywa różne! :)

Legalni bukmacherzy

Dodaj komentarz

Back to top button