Bukmacher Expekt. Polska licencja 2019?

Jak wygląda sprawa z ubieganiem się o licencję bukmacherską marki Expekt? Czy te popularne zakłady bukmacherskie będą w tym roku dostępne dla Polaków? Oto, jak na chwilę obecną wygląda sytuacja związana z tą stroną!

Bukmacher Expekt. Polska licencja 2018?
Bukmacher Expekt. Polska licencja 2019?

Expekt – legalny bukmacher 2019?

Expekt w Polsce był dostępny do momentu, gdy w naszym kraju weszła w życie ustawa hazardowa. Firma była dość popularna, a jej ambasadorem był obecny prezes PZPN, Zbigniew Boniek. Jak na tę chwilę wygląda gra u tego bukmachera?

Obstawianie bez podatku legalnie! Nowy legalny bukmacher Betfan oferuje obstawianie bez podatku + bonus 3100 PLN oferta na stronie www.betfan.pl

Marka Expekt nie posiada licencji Ministerstwa Finansów, tak więc nie można się w niej rejestrować zgodnie z obowiązującymi u nas przepisami. Witryna jest jednak nadal dostępna i umożliwia zakładanie konta, a to dlatego, że posiada domenę europejską, której polskie władze nie mogą blokować. Bezpieczniej jest omijać Expekt, gdyż gra u nielegalnego bukmachera grozi konsekwencjami prawnymi.

sts kod promocyjny na 29 pln
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Kiedy Expekt legalnie w Polsce?

Na chwilę obecną nie wiadomo, czy Expekt stara się o uzyskanie odpowiednich zgód na prowadzenie działalności zgodnie z polskim prawem. Według naszych informacji, firma na razie nie jest zainteresowana wyjściem z szarej strefy, chociaż nie wyklucza zmiany strategii w ciągu najbliższych kilku miesięcy.

Obstawianie Expekt
Obstawianie Expekt

Proces licencyjny trwa zazwyczaj około pół roku, dlatego raczej mało prawdopodobne, by Expekt w Polsce pojawił się w legalnej odmianie w 2019 roku. Fanom tej marki pozostaje czekać na to, jak dalej rozwinie się sytuacja.

Jeżeli planujecie rejestrację u jakiegoś polskiego bukmachera, pamiętajcie, by przyjrzeć się temu jakie kody bonusowe u bukmacherów są obecnie dostępne i co można dzięki nim zyskać!


Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 510 PLN (kod: KOD510) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl

Tagi

Maks

Moim wyborem jest zawsze tylko legalny bukmacher. Lubię obstawianie piłki nożnej i tenisa. Mój obecny buk to STS, Fortuna i Etoto. Od wielu lat interesuję się typowaniem - staram się być zawsze na plusie, ale - jak pewnie wiecie - z tym bywa różne! :)

Legalni bukmacherzy

Dodaj komentarz

Back to top button
Close