Bukmacher Expekt. Polska licencja 2020?

Jak wygląda sprawa z ubieganiem się o licencję bukmacherską marki Expekt? Czy te popularne zakłady bukmacherskie będą w tym roku dostępne dla Polaków? Oto, jak na chwilę obecną wygląda sytuacja związana z tą stroną!

Bukmacher Expekt. Polska licencja 2018?
Bukmacher Expekt. Polska licencja 2020?

Expekt – legalny bukmacher 2020?

Expekt w Polsce był dostępny do momentu, gdy w naszym kraju weszła w życie ustawa hazardowa. Firma była dość popularna, a jej ambasadorem był obecny prezes PZPN, Zbigniew Boniek. Jak na tę chwilę wygląda gra u tego bukmachera?

Marka Expekt nie posiada licencji Ministerstwa Finansów, tak więc nie można się w niej rejestrować zgodnie z obowiązującymi u nas przepisami. Witryna jest jednak nadal dostępna i umożliwia zakładanie konta, a to dlatego, że posiada domenę europejską, której polskie władze nie mogą blokować. Bezpieczniej jest omijać Expekt, gdyż gra u nielegalnego bukmachera grozi konsekwencjami prawnymi.

darmowy bonus bez depozytu w sts online 2020
Kod promocyjny w STS online na darmowy bonus 29 PLN bez depozytu

Kiedy Expekt legalnie w Polsce?

Na chwilę obecną nie wiadomo, czy Expekt stara się o uzyskanie odpowiednich zgód na prowadzenie działalności zgodnie z polskim prawem. Według naszych informacji, firma na razie nie jest zainteresowana wyjściem z szarej strefy, chociaż nie wyklucza zmiany strategii w ciągu najbliższych kilku miesięcy.

Obstawianie Expekt
Obstawianie Expekt

Proces licencyjny trwa zazwyczaj około pół roku, dlatego raczej mało prawdopodobne, by Expekt w Polsce pojawił się w legalnej odmianie w 2020 roku. Fanom tej marki pozostaje czekać na to, jak dalej rozwinie się sytuacja.

Jeżeli planujecie rejestrację u jakiegoś polskiego bukmachera, pamiętajcie, by przyjrzeć się temu jakie kody bonusowe u bukmacherów są obecnie dostępne i co można dzięki nim zyskać!

Jak nie Expekt to gdzie obstawiać?

Odpowiedź na to pytanie jest proste, tylko u legalnych bukmacherów w Polsce którzy mają nie gorszą ofertę zakładów i promocje od Expekt. NA przykład nowy legalny bukmacher Betclic Polska daje graczom aż 550 PLN zakładu bez ryzyka z kodem promocyjnym „KOD550„. Bonus można odebrać na stronie www.betclic.pl.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Inny przykład to najlepszy Polski bukmacher online STS, który na dla nowych graczy przygotował nawet bonus bez depozytu! To największy tego bonus w Polsce bo mamy za samą rejestrację aż 29 PLN bez wpłaty własnej. żeby otrzymać taki bonus musimy założyć konto na stronie www.sts.pl i wpisać ekskluzywny kod promocyjny „BETONLINE„. Po chwili na nasze konto trafi 29 PLN, które możemy wykorzystać na obstawianie meczów w STS online.

Takie przykłady można mnożyć, więc nie jest tak, że nie ma gdzie grać i obstawiać meczy. Jeżeli chcemy typować legalnie to wybór jest ogromny. Nie tylko w internecie istnieją tacy bukmacherzy jak Expekt, Bet365 czy inni bez licencji.


Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów ukmacherskich Bonusy bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Maks

Moim wyborem jest zawsze tylko legalny bukmacher. Lubię obstawianie piłki nożnej i tenisa. Mój obecny buk to STS, Fortuna i Etoto. Od wielu lat interesuję się typowaniem - staram się być zawsze na plusie, ale - jak pewnie wiecie - z tym bywa różne! :)

Legalni bukmacherzy

Dodaj komentarz

Back to top button