Najlepszy bukmacher - Bukmacher Milenium - Bukmacher Expekt. Polska licencja 2019?

Bukmacher Expekt. Polska licencja 2019?

Jak wygląda sprawa z ubieganiem się o licencję bukmacherską marki Expekt? Czy te popularne zakłady bukmacherskie będą w tym roku dostępne dla Polaków? Oto, jak na chwilę obecną wygląda sytuacja związana z tą stroną!

Bukmacher Expekt. Polska licencja 2018?
Bukmacher Expekt. Polska licencja 2019?

Expekt – legalny bukmacher 2019?

Expekt w Polsce był dostępny do momentu, gdy w naszym kraju weszła w życie ustawa hazardowa. Firma była dość popularna, a jej ambasadorem był obecny prezes PZPN, Zbigniew Boniek. Jak na tę chwilę wygląda gra u tego bukmachera?

Marka Expekt nie posiada licencji Ministerstwa Finansów, tak więc nie można się w niej rejestrować zgodnie z obowiązującymi u nas przepisami. Witryna jest jednak nadal dostępna i umożliwia zakładanie konta, a to dlatego, że posiada domenę europejską, której polskie władze nie mogą blokować. Bezpieczniej jest omijać Expekt, gdyż gra u nielegalnego bukmachera grozi konsekwencjami prawnymi.

bonus freebet sts
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Na chwilę obecną nie wiadomo, czy Expekt stara się o uzyskanie odpowiednich zgód na prowadzenie działalności zgodnie z polskim prawem. Według naszych informacji, firma na razie nie jest zainteresowana wyjściem z szarej strefy, chociaż nie wyklucza zmiany strategii w ciągu najbliższych kilku miesięcy.

Obstawianie Expekt
Obstawianie Expekt

Proces licencyjny trwa zazwyczaj około pół roku, dlatego raczej mało prawdopodobne, by Expekt w Polsce pojawił się w legalnej odmianie w 2019 roku. Fanom tej marki pozostaje czekać na to, jak dalej rozwinie się sytuacja.

Jeżeli planujecie rejestrację u jakiegoś polskiego bukmachera, pamiętajcie, by przyjrzeć się temu jakie kody bonusowe u bukmacherów są obecnie dostępne i co można dzięki nim zyskać!


Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher Expekt. Polska licencja 2019?
5 (100%) 2 votes

Polecamy

FORMUŁA 1 z Bonusem od LV BET

Już w tą niedzielę rozpoczyna się Formuła 1 i inauguracja nowego sezonu 2019. Myślisz, że …

Dodaj komentarz