Lotto przez internet dostępne jako iLotto?

Według mediów branżowych, długo oczekiwane przez graczy Lotto przez internet dostępne będzie pod nazwą iLotto! Co jeszcze wiemy na temat najnowszego projektu Totalizatora Sportowego?

Lotto przez internet dostępne jako iLotto?
Lotto przez internet dostępne jako iLotto?

Jeżeli wszystko pójdzie dobrze i zgodnie z planami pomysłodawców projektu, Lotto przez internet może wystartować jeszcze w 2018 roku. Na ten moment trudno jednak powiedzieć, czy przypadkiem nie uruchomiona zostanie tylko jedna bądź dwie gry na próbę.

W internecie już padają pytania o bonusy bez depozytu oraz inne oferty Lotto dostępne na start. Cóż, wydaje się, iż jest za wcześnie, by pisać o tego typu rzeczach. Można jednak przewidywać, że Totalizator Sportowy zrobi wszystko, by przyciągnąć do siebie jak najwięcej osób!

Liga polska skróty meczów. Oglądanie online!

Jeżeli zapowiedzi dostępne w internecie okażą się prawdziwe, iLotto będzie platformą, gdzie będzie można wziąć w jednej z wielu gier z wielomilionowymi kumulacjami. Niestety, na ten moment nic nie wskazuje na to, by na tej samej stronie można było znaleźć zdrapki online oraz inne, nieco nowocześniejsze, produkty.

Oficjalna data premiery Totolotka przez internet nie została jeszcze podana. Początkowo Totalizator mówił o końcówce 2018 roku i według naszych informacji nadal trzyma się tego terminu. Cóż, pozostaje nam zatem czekać!

Jesteś niecierpliwy? Już teraz może zagrać na pieniądze całkowicie legalnie! Wystarczy do tego darmowe konto na www.Etoto.pl


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

 

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów ukmacherskich Bonusy bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Maks

Moim wyborem jest zawsze tylko legalny bukmacher. Lubię obstawianie piłki nożnej i tenisa. Mój obecny buk to STS, Fortuna i Etoto. Od wielu lat interesuję się typowaniem - staram się być zawsze na plusie, ale - jak pewnie wiecie - z tym bywa różne! :)

Legalni bukmacherzy

Back to top button