Najczęstsze błędy podczas typowania zakładów bukmacherskich

Błędne obstawianie zakładów sportowych wiąże się z dużymi stratami. Złotą zasadą poprawnego obstawiania meczy w zakładach sportowych jest umiejętność obliczania prawdopodobieństwa, analogiczne dobieranie zakładów, oraz korzystanie ze statystyk, lub też coraz bardziej rozwinięte systemy gry. Gracze często posiadają te umiejętności, jednak w dalszym ciągu nie wygrywają, ponieważ popełniają te same błędy. Zastanawiasz się, gdzie tkwi problem? Poniższy tekst powinien wszystko wyjaśnić.

Opieranie się wyłącznie na statystykach 

Bardzo ważna jest analiza historyczna danych i jest nieodłączną składnią zawodowej gry w zakładach, jednak nadmierne przywiązywanie do nich wagi często jest zgubne. Statystyki to ciąg liczb, a mecz do druga sprawa, dlatego nie można wierzyć w same liczby i wierzyć, że przyniosą wygraną. Przykładem jest tutaj działanie, powiedzmy, że średnia liczba kartek to 4,46, więc obstawisz +4,5 kartki w meczu. Jednak często pomijamy warunki atmosferyczne, sędziego i jego średnią przyznawania kartek. Te czynniki bardzo mocno wpływają na statystyki.

Niewłaściwy wybór bukmachera online

Sporo bukmacherów umożliwia nieodpłatne zakłady oraz premie, które kuszą nas bardzo. Gracze jednak nie mają pojęcia, że aby takie oferty były korzystne, bukmacherzy podnoszą swoje marże, czym wpływają na kurs zakładów. Obstawiający niestety bardzo często nabierają się na ten trik. Niestety w rzeczywistości nic nie ma za darmo. Bonus = podwyższona marża. Dlatego sugerujemy, żeby wybierać operatów z niskimi prowizjami, ponieważ przy takich kwotach 1% to jest naprawdę sporo.

___________________________________________________________

eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów ukmacherskich Bonusy bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Seba

Tylko aktualne promocje od najlepszych Polskich bukmacherów internetowych. Bonusy bez depozytów, rankingi i opisy zakładów bukmacherskich.

Legalni bukmacherzy

Back to top button