Obstawianie KSW 50 z bonusem od Fortuny. 20 PLN dla każdego!

Każdy gracz może otrzymać od Fortuny 20 PLN jako bonus za obstawianie KSW 50. Na czym dokładnie polega ta akcja promocyjna?

Obstawianie KSW 50 z bonusem od Fortuny. 20 PLN dla każdego!
Obstawianie KSW 50 z bonusem od Fortuny. 20 PLN dla każdego!

Fortuna z bonusem na KSW 50

W ramach oferty specjalnej każdy gracz może otrzymać pieniądze bez obrotu. Prezent od bukmachera jest przyznawany w formie punktów FKP, które mogą być wykorzystane na obstawianie.

Promocja obowiązuje na obstawianie KSW 50 i właśnie dlatego w kuponie promocyjnym musi znaleźć się przynajmniej jedno zdarzenie związane z tą galą.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Zakład promocyjny musi być zagrany LIVE. Stawka minimalna to 20 PLN – nieważne jest to, czy typ okazał się wygrany, czy też nie.

Kasa bez obrotu. Jak ją zdobyć?

Fortuna dodatkowe środki przyzna odpowiednim osobom do końca 16 września. Do oferty nie trzeba w żaden sposób się zapisywać, a dostępna jest zarówno na urządzeniach mobilnych, jak i tradycyjnej stronie internetowej.

Aktualne kursy bukmacherskie KSW 50 dostępne są już teraz w Fortunie! Wszystkie zakłady na to wydarzenie można u bukmachera obstawiać całkowicie legalnie!

Na kogo stawiają eksperci MMA? Sprawdź notowania przed KSW 50!
👇👇👇

Du Plessis D. – Santos Lutterbach J. 1.42.73
Rola A. – Costigan C. 1.72.03
Janikowski D. – Giles T. 1.135.1
Narkun T. – Mysiala P. 1.154.73
Parke N. – Wrzosek M. 1.42.73
De Fries P. – Henrique L. 1.432.62
Radcliffe J. – Chmielewski A. 1.52.41

Na jedno konto można zgarnąć tylko jedną premię. Wszystkie dodatkowe środki da się obstawiać zarówno na sporty walki, jak i inne dyscypliny sportowe.

Dla nowych graczy ciągle Fortuna ma bonus powitalny do 1000 PLN + ekstra dodatki! Aktualny kod promocyjny u tego buka to „BETONLINE„!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów ukmacherskich Bonusy bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Maks

Moim wyborem jest zawsze tylko legalny bukmacher. Lubię obstawianie piłki nożnej i tenisa. Mój obecny buk to STS, Fortuna i Etoto. Od wielu lat interesuję się typowaniem - staram się być zawsze na plusie, ale - jak pewnie wiecie - z tym bywa różne! :)

Legalni bukmacherzy

Back to top button