Fortuna na Mundial 2018. Bonusy i gra bez podatku!

Zakłady Bukmacherskie Fortuna mają dla graczy trzy dodatkowe promocje specjalne na mistrzostwa świata w Rosji!

Fortuna na Mundial 2018. Bonusy i gra bez podatku!
Fortuna na Mundial 2018. Bonusy i gra bez podatku!

Promocje na mundial 2018 wyrastają jak grzyby po deszczu, dlatego nic dziwnego, że do grona bukmacherów świętujących mundial dołączyła również Fortuna. Najstarsza polska strona do przyjmowania zakładów przygotowała aż trzy ciekawe akcje dla klientów!

W ramach Happy Hours codziennie, na godzinę przed każdym meczem mistrzostw, gracze mają możliwość obstawiania wydarzeń sportowych bez podatku. Tyczy się to nie tylko piłki nożnej i obowiązuje na całą ofertę prematch, jaka jest dostępna na stronie www.eFortuna.pl.

Bardzo ciekawą inicjatywą są również Mistrzowskie Wtorki. Jak sama nazwa wskazuje, możemy korzystać z nich raz w tygodniu. A co to dokładnie jest? To nic innego, jak gwarantowane 20 PLN, które można zyskać bez względu na to, czy uda nam się wygrać, czy nie. Promocja ta obowiązuje jedynie na Zakłady Na Żywo!

kursy na mś 2018
kursy na mś 2018

Ostatnią z przygotowanych promocji przez Fortunę jest Spoko Typ. W przypadku trafnego wytypowania zakładu Spoko Typ, Fortuna wypłaca wygraną. Błędne wytypowanie tego zakładu oznacza zwrot stawki kuponu (rozliczany jest on jako zwrot, po kursie 1.0).

Pamiętajcie, że warto sprawdzić najlepsze typy na mundial 2018, zanim zdecyduje się na zagranie konkretnego meczu! Mistrzostwa świata startują już 14 czerwca i potrwają do połowy lipca tego roku!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów ukmacherskich Bonusy bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Maks

Moim wyborem jest zawsze tylko legalny bukmacher. Lubię obstawianie piłki nożnej i tenisa. Mój obecny buk to STS, Fortuna i Etoto. Od wielu lat interesuję się typowaniem - staram się być zawsze na plusie, ale - jak pewnie wiecie - z tym bywa różne! :)

Legalni bukmacherzy

Dodaj komentarz

Back to top button