STS – lokale stacjonarne kontra serwis internetowy

STS to jeden z tych bukmacherów, którzy na polskim rynku swoje usługi świadczą na dwa sposoby – stacjonarnie oraz Internetowo. Jeśli zastanawiasz się, czy lepiej jest dokonać rejestracji w jego serwisie internetowym, czy też obstawiać w jego serwisie online, jesteś w odpowiednim miejscu. W naszym dzisiejszym wpisie postaramy się opisać obie te opcje.

sts

Czy warto sięgać po lokale stacjonarne STS?

Lokale stacjonarne STS są aktualnie rozsiane po całej Polsce i dostępne dla wszystkich zainteresowanych. Ich niewątpliwym plusem jest możliwość płacenia za zakłady przy użyciu gotówki. Są one zatem świetną opcją dla osób, które nie posiadają konta bankowego. W lokalach stacjonarnych często można też odczuć największe emocje związane z typowaniem. Zwłaszcza że w większości z nich transmitowane są mecze na żywo, a w wielu przypadkach w czasie ich trwania typujący gromadzą się, by wspólnie przeżywać towarzyszące im emocje.

Należy zwrócić uwagę na fakt, że lokale stacjonarne są otwarte tylko w określonych godzinach. To sprawia, że nie są zawsze dostępne. Na pewno nie obstawimy w nich w nocy (tylko kilka z nich jest całodobowe) ani w święta. Co równie istotne, w STS kod promocyjny i inne bonusy wykorzystamy tylko w serwisie internetowym. Tylko w lokalach naziemnych jednak będziemy w stanie sięgnąć po program lojalnościowy. A ten na pewno jest co najmniej kuszący.

Jakie są zalety serwisu internetowego STS?

W serwisie internetowym STS rejestracja oddaje nam do dyspozycji natychmiastowy dostęp do pełnej oferty tego bukmachera. Do plusów tego właśnie serwisu zaliczyć można przede wszystkim:

  • dostęp do mnóstwa promocji – tylko przez Internet wykorzystamy w STS kod promocyjny, ale i wiele innych promocji,
  • dostępność – przez Internet jesteśmy w stanie obstawiać o dowolnej porze dnia i nocy,
  • pełna oferta bukmachera – w lokalach stacjonarnych nie znajdziemy na przykład usług dodatkowych,
  • dostęp do dodatkowych narzędzi – na stronie internetowej STS przejrzymy statystyki, porównamy drużyny, sprawdzimy szybko kursy, dzięki czemu obstawianie będzie bardziej rozsądne,
  • wygoda korzystania – z serwisu internetowego bukmachera jesteśmy w stanie skorzystać bez potrzeby wychodzenia z domu.

Z której z opcji finalnie warto korzystać?

Niewątpliwie obie formy działania bukmachera STS są atrakcyjne i znajdą swoich wielbicieli. Faktem jest jednak to, że lokale stacjonarne powoli są wypierane przez serwis internetowy bukmachera. Nie bez powodu. Wzięło się to z coraz większego zainteresowania tym ostatnim. Jeśli więc mamy taką możliwość, korzystajmy z serwisu internetowego, gdyż możemy tu uzyskać największą swobodę wyboru, a jednocześnie po prostu najatrakcyjniejsze warunki obstawiania. Lokale stacjonarne zaś możemy bez problemu wykorzystać do typowania na żywo, bardziej przepełnionego emocjami, ale też wtedy, gdy po prostu chcemy zawrzeć zakład za gotówkę. Pamiętajmy, że w ich obrębie bukmacher będzie od nas wymagał okazania mu dowodu osobistego. Jest to warunek niezbędny do typowania. Tak przez Internet, jak i stacjonarnie.

5 / 5. Ocen: 4

Nowa oferta bonusów ukmacherskich Bonusy bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy

Back to top button