Bukmacher STS nie działa. Co zrobić?

Co może zrobić typer, kiedy bukmacher STS nie działa? Awarie, przerwy techniczne oraz niespodziewane błędy na stronie lub w aplikacji mobilnej – zdarza się to nawet najlepszym i najpopularniejszy bukmacher w Polsce nie jest od tego wyjątkiem.

Bukmacher STS nie działa. Co zrobić?
Bukmacher STS nie działa. Co zrobić?

STS strona nie działa. Co może zrobić typer, by sobie poradzić?

Nie jest to sytuacja, która ma miejsce często, ale może zdarzyć się, że po uruchomieniu portalu www.STS.pl okaże się, że nie działa on tak, jak powinien. Być może nawet nam się nie załaduje, a w oknie przeglądarki znajdować się będzie jedynie białe pole lub informacja o jakimś błędzie. Co w takiej sytuacji można zrobić?

Na pewno warto jeszcze raz odświeżyć stronę, by upewnić się, że nie doszło tylko do chwilowego błędu. Jeżeli i to nie pomoże, w pierwszej kolejności zawsze należy sprawdzić, czy problem nie leży po naszej stronie. To, co przychodzi od razu do głowy, to sprawdzenie połączenia z siecią.

darmowy bonus bez depozytu w sts online 2020
Kod promocyjny w STS online na darmowy bonus 29 PLN bez depozytu

Internet działa nam dobrze i do tej pory nie mieliśmy żadnych problemów z STS? Być może zainstalowaliśmy ostatnio jakiś dodatek do przeglądarki blokujący reklamy albo chroniący przed „podejrzanymi” portalami (często takie narzędzia blokują strony bukmacherskie). Jeżeli i tutaj nie mamy sobie nic do zarzucenia, ostatnią sprawą może być niedawno przeprowadzona aktualizacja systemu.

Awaria bukmachera STS. Wina nie leży po naszej stronie – co dalej?

Nie ma co czarować – jeżeli STS nie działa, najczęściej nie jest to wina samego typera, a raczej bukmachera. Być może właśnie testuje on jakąś nową funkcjonalność albo po prostu jego strona ma chwile problemy z połączeniem z serwerem.

Zawsze podczas niespodziewanej niedyspozycji strony trzeba upewnić się, czy nie była planowana jakaś przerwa techniczna. Zazwyczaj nie mają one miejsca w ciągu dnia czy w godzinach wieczornych, ale nigdy nic nie wiadomo. Tutaj z pomocą przychodzą social media – to prawdziwa skarbnica wiedzy na temat wszystkiego, co związane z działalnością legalnych bukmacherów, ich nowości, awarii czy bonusów.

W sytuacji, gdy bukmacher STS nie działa od dłuższego czasu, najczęściej na Facebooku czy Twitterze pojawia się jakieś oświadczenie, a w nim przyczyna takiego stanu rzeczy. Firma zawsze stara się jak najszybciej usunąć ewentualną usterkę i stara się podać widełki czasowe dotyczące tego, kiedy może nastąpić koniec problemów.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Warto podkreślić, że STS awaria to rzeczy, które nie idą ze sobą w parze. Bukmacher nie jest raczej znany z tego, że jego strona jest niestabilna. Nie można tego powiedzieć o wszystkich markach działających na terenie naszego kraju.

Komunikat: „STS jest niedostępny w tym kraju”. Co to może oznaczać?

Wchodząc na stronę internetową bukmachera STS, naszym oczom może ukazać się komunikat o następującej treści: „Niestety, STS jest niedostępny w tym kraju”. Dla niektórych typerów to zagadka, ale absolutnie ta treść nie oznacza, iż bukmacher ma awarię i nie można korzystać w danym momencie z jego usług.

Przytoczony komunikat najlepiej wyjaśnia powód całego zamieszania. Jeżeli ktoś próbuje odwiedzić stronę www.STS.pl będąc za granicą, właśnie tak zostanie „powitany”. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż bukmacher STS może na polskiej stronie www obsługiwać tylko i wyłącznie graczy przebywających na terytorium Polski.

Oczywiście, z każdym problemem można sobie poradzić i ten nie jest wyjątkiem. Nie radzimy jednak korzystać z bramek VPN i innych, gdyż może być to fatalne w skutkach. Zamiast tego pragniemy przypomnieć, że STS za granicą działa i dostępny jest pod nazwą STSbet. To portal, który stworzony został z myślą o klientach europejskich spoza Polski. Z usług wspomnianego serwisu korzystać można chociażby w Niemczech, Czechach czy Wielkiej Brytanii, a więc wszędzie tam, gdzie Polaków nie brakuje. Zakłady STSbet działają również w Holandii.

STS jest niedostępny w tym kraju
STS jest niedostępny w tym kraju

Nie ma specjalnie skomplikowanych instrukcji dla tych, którzy chcieliby wiedzieć, jak poradzić sobie z komunikatem, iż „STS jest niedostępny w tym kraju”. Najlepszy sposób to po prostu granie tam, gdzie jest to możliwe. W przypadku Polski działa bez problemu strona STS.pl, natomiast w innych krajach bywa różnie z dostępnością produktów bukmacherskich i trzeba być tego świadomym.

Przypominamy, że zgodnie z ustawą hazardową, w Polsce można stawiać zakłady online tylko i wyłącznie u bukmacherów z licencją Ministerstwa Finansów. Granie u podmiotów działających w szarej strefie może skończyć się otrzymaniem bardzo wysokiej kary grzywny, ale i nie tylko.

Na łamach naszej strony zawsze informujemy o tym, gdzie możliwe jest stawianie kuponów zgodnie z przepisami, a gdzie robić tego nie można. Na bieżąco dajemy również znać o nowych firmach z licencjami. Tyczy się to nie tylko stron internetowych, ale również punktów stacjonarnych, chociaż te nie są już tak popularne, jak kiedyś.

STS aplikacja nie działa. Obstawianie na telefonie niedostępne – jak sobie z tym poradzić?

sts aplikacja mobilna pobieranie android ios
Darmowa aplikacja mobilna bukmachera STS pobieranie ze strony

STS aplikacja mobilna to program typerski, który może za darmo zainstalować każdy posiadacz urządzenia z systemem iOS oraz Android. Granie na telefonie nie jest żadną nowością, a w zasadzie staje się pomału standardem, do którego każdy przywyknął.

Niestety, także tak nowoczesne rozwiązania jak aplikacje mobilne nie są pozbawione błędów. STS aplikacja nie działa? Pozostaje nam albo poczekać na to, jak zostanie to naprawione, albo spróbować przejść na tradycyjną stronę internetową.

Najczęściej błędy w aplikacji wynikają z jakiejś ogólnej usterki, nad poprawieniem której pracują osoby zatrudnione przez STS. Jeżeli jednak zainstalowaliśmy apkę na smartfonie po raz pierwszy i nie działa ona tak, jak powinna, prawdopodobnie wina leży po stronie naszego sprzętu.

Niekiedy nie wystarcza przeinstalowanie aplikacji. Pod tym względem na pewno lepiej radzi sobie program na iOS, bo telefonów z Androidem jest zbyt dużo, by stworzono wersję idealnie pasującą do każdego smartfona lub tabletu z tym systemem.

Czy warto grać u więcej niż jednego bukmachera?

Kiedy nasz podstawowy bukmacher ma problem z prawidłowym działaniem, zaczynamy myśleć o rejestracji w innym miejscu. Nie ma w tym nic dziwnego, a tym bardziej śmiesznego. Bardzo wielu typerów korzysta z usług paru buków jednocześnie. Dzięki takiemu rozwiązaniu można maksymalizować zyski, porównując kursy, a jednocześnie ochronić się od skutków niespodziewanych awarii stron typerskich.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Mimo że bukmacher STS może być naszym „głównym”, nic nie stoi na przeszkodzie, byśmy zabezpieczyli się profilami w innych miejscach. Przykładowo: na stronie internetowej www.eFortuna.pl oferta jest bardzo podobna, a dla graczy także dostępne są mecze online za darmo. Z kolei na www.Betfan.pl możliwe jest obstawianie bez podatku przez cały rok, a nowi klienci na dobry początek otrzymują blisko 3000 PLN w formie różnego rodzaju premii.

Bukmacher idealny nie istnieje. Na pewno nigdy nie znajdziemy takiego, u którego awarie nigdy nie mają miejsca. Zawsze starajmy się wybierać portale, które zbierają dobre komentarze. Kiedy jakiś bukmacher ma pozytywnie opinie w sieci, najczęściej znaczy to, że nie zdarzają się u niego problematyczne sytuacje związane z funkcjonowaniem portalu www czy aplikacji.

Nie pozostaje nic innego, jak liczyć na to, że jeśli nawet STS nie działa, będzie to tylko chwilo problem, który szybko uda się usunąć. Jesteśmy przekonani, iż dzięki naszym wskazówkom będziecie wiedzieć, jak sobie radzić z różnymi kłodami rzucanymi pod nogi przez nowoczesne technologie.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Totolotek zezwolenie MF nr. AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. LV BET zezwolenie MF nr. PS4.6831.9.2016.EQK. Milenium zezwolenie MF nr. SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. eToto zezwolenie MF nr. AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Forbet zezwolenie MF nr. PS4.6831.10.2016. STS zezwolenie MF nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. TotalBET zezwolenie MF nr. PS4.6831.15.2017. Cherry Online zezwolenie MF nr. PS4.6831.26.2017. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.  BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta bonusów ukmacherskich Bonusy bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Maks

Moim wyborem jest zawsze tylko legalny bukmacher. Lubię obstawianie piłki nożnej i tenisa. Mój obecny buk to STS, Fortuna i Etoto. Od wielu lat interesuję się typowaniem - staram się być zawsze na plusie, ale - jak pewnie wiecie - z tym bywa różne! :)

Legalni bukmacherzy

Back to top button