Jak radzą sobie legalni bukmacherzy na rynku polskim?

Wraz z ogłoszoną w 2017 roku Ustawą hazardową na rynku zakładów wzajemnych nastąpiły istotne zmiany. Prywatni inwestorzy otrzymali możliwość wkroczenia na rynek i chętnie z tej możliwości skorzystały. Ich sukces można w prosty sposób oszacować patrząc wyłącznie na wpływy do budżetu państwa. Od wspomnianego 2017 roku podatek od zakładów wzrósł o 5,5% w przypadku zakładów stacjonarnych i 41,3% w przypadku zakładów internetowych.

Ilu bukmacherów działa na rynku polskim?

Analiza opublikowanych na stronach rządowych informacji wskazuje, że obecnie na rynku polskim możemy skorzystać z oferty aż 21 operatorów w przypadku zakładów zawieranych przez Internet, w tym 13 zawierających również zakłady wzajemne w punktach stacjonarnych. Nie da się ukryć, że wybór jest naprawdę spory. Jednym z nich jest bukmacher lvbet.pl. Sprawdzona i uznana marka na Polskim rynku.

Co ciekawe, najwięksi bukmacherzy, którzy z uwagi na wprowadzone zmiany w przepisach prawa zdecydowali się wycofać z rynku, to w dalszym ciągu nie powróciły do Polski. Możliwe, że wpływ na taką decyzję miał wysoki wzrost konkurencji, jednak kto wie, może niebawem firmy te zdecydują się na wielki powrót.

Jak bukmacherzy przyciągają klientów?

Wysoka konkurencja na rynku sprawia, że bukmacherzy muszą wprowadzić rozwiązania, które zachęcą klientów do założenia konta właśnie u nich. Z tej przyczyny operatorzy decydują się na różnorodne strategie, wśród których za najpopularniejsze można uznać:

  • bonusy na start,
  • promocje stałe,
  • programy lojalnościowe.

Bonusy na start

Oferta bukmacherów takich jak noblebet.pl czy lvbet.pl jest naprawdę różnorodna, a o ich atrakcyjności świadczy wysokość oraz różnorodność. Według naszej opinii najlepszy bonus na start znajdziemy w Fortunie. To właśnie tutaj nowi gracze mogą liczyć na zakład bez ryzyka o wartości 200zł, bonus od wpłaty do 2000zł, a także freebet w wysokości 20zł. Co ciekawe, wartość bonusów można powiększyć, aktywując dodatkowe kody promocyjne.

Promocje stałe

Nikogo nie powinno dziwić, że i w tej pozycji najlepiej prezentuje się Fortuna, która obecnie gra w mocnej ofensywie dbając o utrzymanie wysokiej pozycji w rankingu najlepszych polskich bukmacherów. W ramach promocji stałych Fortuna oferuje swoim graczon Happy Hours umożliwiające grę bez podatku, bonusy dla kuponów AKO umożliwiające dodanie kolejnego (powyżej piątego) specjalnego zdarzenia, które zwiększa wartość wygranej nawet o 50%. Dodatkowo gracze mogą skorzystać z Hitu Dnia czy postawić na Zakład Bezpieczny.

Programy lojalnościowe

W przypadku programów partnerskich pierwsze miejsce w rankingu przysługuje STS, które docenia swoich stałych graczy. Jednak warto przy tym pamiętać, że Strefa VIP od STS jest zamknięta i dostać się do niej można dopiero po otrzymaniu specjalnego zaproszenia od bukmachera. Jeśli uda Ci się spełnić wyśrubowane kryteria zyskasz naprawdę wiele. Ten operator swoim VIPom gwarantuje:

  • priorytetową obsługę klienta,
  • indywidualne podejście,
  • wyższą tolerancje dla stawek na wybrane wydarzenia,
  • dodatkowe promocje i bonusy,
  • bilety na wydarzenia sportowe i eventy.

Rynek zakładów bukmacherskich w Polsce prężnie się rozwija. Nowi operatorzy mimo konieczności przejścia długotrwałej i kosztownej procedury chętnie wkraczają ze swoją ofertą. Możemy tylko przypuszczać, że wraz z biegiem lat oferty staną się jeszcze bardziej przyjazne dla graczy.

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta bonusów ukmacherskich Bonusy bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy

Back to top button