Typowanie MŚ 2018. Grupa H

W grupie H na mistrzostwach świata w Rosji wystąpi, między innymi, reprezentacja Polski. Kto jest największym faworytem do awansu z tego grona do fazy pucharowej, jak prezentują się aktualne kursy i wyglądają obecne prognozy ekspertów od obstawiania? 

Typowanie MŚ 2018. Grupa H
Typowanie MŚ 2018. Grupa H

Grupa Polski na MŚ 2018

Reprezentacja naszego kraju na Mundial 2018 zmierzy się na samym początku z ekipami Senegalu, Kolumbii oraz Japonii. Czy to łatwa grupa? Według ekspertów, niekoniecznie, ponieważ Biało-Czerwoni rzadko mają okazję mierzyć się z zawodnikami spoza Europy, a ci – jak wiadomo – prezentują zupełnie odmienny styl gry w porównaniu do zawodników z naszego kontynentu.

Grupa H, bo to w niej wystąpi Polska w Rosji, swoje mecze zawsze rozgrywała będzie ostatnia w kolejności. Oznacza to, że kiedy będą w niej zapadały rozstrzygnięcia, prawie połowa reprezentacji występujących na MŚ zacznie pomału opuszczać imprezę. W pewnym sensie jest to dość komfortowa sytuacja, gdyż zawodnicy będą mieli dostęp do skompletowanej drabinki, mającej ogromny wpływ na późniejsze losy drużyny na mundialu.

Z kim zagra Polska na MŚ 2018:

  • 19.06.2018, godzina 17 – Polska vs. Senegal
  • 24.06.2018, godzina 20 – Polska vs. Kolumbia
  • 28.06.2018, godzina 16 – Japonia vs. Polska

Kto wyjdzie z grupy H?

Według bukmacherów, największym outsiderem „polskiej” grupy będą Japończycy. Raczej mało kto przewiduje scenariusz, w którym mieliby oni awansować do 1/8 finału. Zupełnie na odwrót jest z Kolumbią. Tę ekipę niemal wszyscy zgodnie wymieniają w gronie pretendentów do awansu.  Jeżeli spojrzymy na kursy bukmacherskie, dostrzeżemy, że to właśnie na drużynę z Ameryki Południowej kursy są najniższe jeśli chodzi o typy w stylu: Grupa H Klasyfikacja Końcowa, Grupa H Kto wygra, Grupa H Zwycięzca, Grupa H Awans.

Żeby Polacy mieli duże szanse na awans, przede wszystkim muszą wywalczyć korzystny rezultat w meczu numer jeden, w którym czeka ich przeprawa z Senegalem. Chociaż w tej potyczce jesteśmy lekkimi faworytami, drużyny Afrykańskie bywają nieobliczalne i mało kto już teraz chce odważyć się i wytypować wynik Polska Senegal.

Jeżeli wierzyć prognozom przed mistrzostwami, Kolumbia samego awansu może być już pewna, natomiast batalia o drugie miejsce toczyć się będzie między Polską a Senegalem. Właśnie dlatego tak ważne jest, aby w pierwszym spotkaniu na mundialu nie odnotować wpadki. Taka sytuacja mogłaby się fatalnie skończyć!

Kto lepszy Grupa H (eFortuna.pl)
Kto lepszy Grupa H (eFortuna.pl)

Polska Kolumbia Zakłady Online

Patrząc na najlepsze typy na mundial 2018, eksperci bukmachera i klienci tego firm dają Polsce bardzo mało nikłe szanse w starciu z Kolumbią. Wydają się jednak one i tak nieco lepsze, niż jeszcze parę tygodni temu. Czym to jest spowodowane? Na pewno faktem, że zespoły z Ameryki Południowej to naprawdę solidne ekipy, a Polacy w meczach towarzyskich przed mistrzostwami nie błyszczeli wyjątkowo dobrą formą.

Gdzie możliwe jest obstawianie meczu Polska Kolumbia? Ofertę na ten mecz znajdziecie u niemal wszystkich legalnych bukmacherów w Polsce. Na chwilę obecną niezłe kursy na to wydarzenie ma Fortuna. Jeżeli chcecie założyć w niej konto, nie możecie zapominać o skorzystaniu z kodu promocyjnego „BETONLINE„.

Japonia Polska Typy Bukmacherskie

W ostatnim meczu grupy H dojdzie do pojedynków pomiędzy Japonią a Polską oraz Senegalem i Kolumbią. Być może w tej kolejce będzie już wszystko jasne, ale jeżeli nie – czekają nas naprawdę spore emocje. Teoretycznie, w sytuacji, gdy wszystko zależeć będzie od ostatniego meczu, Biało-Czerwoni mają lepszą pozycję, gdyż mierzą się z najsłabszą na papierze drużyną w grupie. Zobaczmy, jak wyglądają kursy na ten mecz:

Polska wygra – 1.90
Remis – 3.45
Japonia wygra – 4.20

Warto, mimo wszystko, podkreślić, że mundial zawsze rządzi się własnymi prawami. To, że przed imprezą uważa się, iż Japonia ma nikłe szanse na awans, nie oznacza, że rzeczywiście będzie odgrywała rolę „chłopca do bicia”. Wiele niewiadomych przestanie istnieć po pierwszych meczach w grupie. Na pewno wtedy będzie wiadomo chociażby to, w jakiej formie są aktualnie konkretni piłkarze i czy mają oni szanse pomóc swoim kolegom z zespołu.

Obstawianie MŚ 2018 przez internet 

Polska Senegal Zakłady Bukmacherskie
Polska Senegal Zakłady Bukmacherskie

Skończyły się czasy, w której każdy kupon trzeba było grać w punktach naziemnych z długimi kolejkami i masą ludzi przy tablicach z kursami. Teraz najlepiej zawierać zakłady bukmacherskie przez internet. Oszczędzamy w ten sposób mnóstwo czasu, a poza tym zyskujemy prawdziwą wygodę. Co najważniejsze, rejestracja w portalu oferującym obstawianie online to kwestia kilku minut. Proces weryfikacji nie jest skomplikowany, a pieniądze można w ekspresowym tempie wpłacić za pomocą szybkich przelewów.

Nawet jeśli to czytasz w momencie, gdy do mistrzostw pozostało jeszcze sporo czasu, pamiętaj, że nigdy nie jest zbyt wcześnie na przeprowadzenie analiz konkretnych meczów. Czytanie opinii ekspertów i tym podobnych jest bardzo ważne, ale to przecież ty stawiasz swoje pieniądze, a nie panowie, którzy prognozują wyniki meczów.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016.

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów ukmacherskich Bonusy bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Maks

Moim wyborem jest zawsze tylko legalny bukmacher. Lubię obstawianie piłki nożnej i tenisa. Mój obecny buk to STS, Fortuna i Etoto. Od wielu lat interesuję się typowaniem - staram się być zawsze na plusie, ale - jak pewnie wiecie - z tym bywa różne! :)

Legalni bukmacherzy

Dodaj komentarz

Back to top button