Najlepszy bukmacher - Bukmacher Forbet - Mecze Polaków przed MŚ 2018. Gdzie odebrać bonus?

Mecze Polaków przed MŚ 2018. Gdzie odebrać bonus?

Mistrzostwa świata w Rosji już w czerwcu, a reprezentanci Polski cały czas szlifują formę przed tą imprezą. Gdzie obstawiać mecze Polaków przed mundialem? Jak i u jakiego bukmachera skorzystać z oferty dla klientów, by zyskać środki na typowanie ?

Mecze Polaków przed MŚ 2018. Gdzie odebrać bonus?

Bonus u bukmachera ForBET

Firma bukmacherska forBET przygotowała na czwartek specjalną promocję. Oferta dostępna jest dla osób, które są już zarejestrowani na www.iForBET.pl. Aby skorzystać z tej akcji promocyjnej, należy wpłacić na konto bukmacherskie co najmniej 20 PLN. Łącznie do zdobycia jest 100 PLN. Z racji tego, że bonus wynosi połowę wpłaconej kwoty, aby otrzymać maksymalną kwotę premii, należy przelać do forBET 200 PLN lub więcej!

Mecze Polaków przed MŚ 2018

Reprezentacja Polski rozegra w marcu dwa mecze towarzyskie – z Nigerią oraz Koreą Południową. To dopiero pierwsze sprawdziany przed mundialem. Ostatni, zwany testem generalnym, odbędzie się przed wylotem do Rosji. Rywalami biało-czerwonych będą, tradycyjnie, Litwini. Ostatni sparing Polaków przed mistrzostwami odbędzie się na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Mundial 2018 to wielka impreza, dlatego każda drużyna, która w niej wystąpi, dba o formę przed meczem otwarcia. Wydarzenie w Rosji startuje dokładnie 14 czerwca i potrwa do 15 lipca. Faworytem bukmacherów jest reprezentacja Niemiec, która jedzie w bardzo silnym składzie i jako obrońca tytułu mistrzowskiego.

Typy na MŚ 2018
Typy na MŚ 2018

Legalne obstawianie mundialu 2018

Aby legalnie obstawiać mecze mundialu 2018, wystarczy posiadać konto w firmie bukmacherskiej, która posiada odpowiednie zgody od Ministerstwa Finansów. Do takich należy wspomniany już forBET. Rejestracja w tym portalu odbywa się na www.iForBET.pl – jest w stu procentach legalna, darmowa i tylko online. Weryfikacja konta trwa szybko, a całą zabawę w obstawianie można rozpocząć już parę minut po wypełnieniu formularza rejestracyjnego!

Mecze Polaków przed MŚ 2018. Gdzie odebrać bonus?
5 (100%) 1 vote

Polecamy

Większe wygrane w Forbet także w lutym!

Większe wygrane w Forbet także w lutym!

Bukmacher Forbet przedłuża swoją promocję powiększającą poranne wygrane. Przez cały luty 2019 możesz otrzymywać zarówno …

Dodaj komentarz