Serwisy bukmacherskie z licencją. Gdzie możemy obstawiać zakłady online?

Obstawianie zakładów bukmacherskich w Polsce jest możliwe wyłącznie za pośrednictwem firm dysponujących licencją Ministra Finansów. Spółki, które chcą otrzymać taką licencję, muszą spełnić szereg wymogów. Sami klienci muszą natomiast pamiętać o tym, aby weryfikować legalność wybranych firm bukmacherskich. Rodzi się zatem podstawowe pytanie: w jaki sposób możemy rozpoznać legalnego bukmachera?

Jakie wymogi musi spełniać legalny bukmacher w Polsce?

Licencję Ministra Finansów mogą otrzymać polskie spółki dysponujące odpowiednio wysokim kapitałem. Ponadto, legalni bukmacherzy muszą przestrzegać założeń odpowiedzialnej gry, podejmować działania zgodne z ustawą przeciwko praniu brudnych pieniędzy, a także odprowadzać do skarbu państwa należne podatki. Mimo restrykcyjnych wymogów, środowisko legalnych bukmacherów stale się powiększa. O ile pod koniec 2016 roku gracze mieli do dyspozycji zaledwie siedmiu bukmacherów internetowych, o tyle dziś jest do wyboru pozostaje już 15 serwisów. 

Jak sprawdzić czy wybrany bukmacher jest legalny?

Mimo obowiązującego rejestru stron blokowanych, zagraniczne serwisy znajdują sposób na obejście polskiej ustawy hazardowej. Biorąc pod uwagę poważne konsekwencje, jakie grożą za korzystanie z usług takich firm, gracze z Polski powinni wiedzieć, jak rozpoznać legalnego bukmachera. Dużym udogodnieniem są informacje dostępne na stronie Zapytajbukmachera.pl, gdzie możemy znaleźć aktualną listę legalnych bukmacherów online. Kolejnym sposobem jest zerknięcie na domenę wybranego bukmachera. Tylko legalne serwisy mogą korzystać z polskiej domeny „pl”.

W jaki sposób wybrać odpowiedniego bukmachera online?

Gdy zweryfikujemy już legalność interesującego nas bukmachera, czas na zapoznanie się z dostępną ofertą zakładów. W pierwszej kolejności powinniśmy sprawdzić, czy serwis posiada te wydarzenia i dyscypliny, na których nam najbardziej zależy. O ile każdy serwis posiada rozbudowaną ofertę na najpopularniejsze sporty, o tyle bardziej niszowe dyscypliny nie zawsze są dostępne. Weźmy chociażby żużel, który cieszy się przecież dużym zainteresowaniem wśród polskich kibiców. Tymczasem oferta na czarny sport nie jest dostępna u wszystkich bukmacherów. Analizując ofertę legalnego bukmachera warto także poczytać opinie klientów na temat wysokości kursów.

Jak zarejestrować konto u legalnego bukmachera?

Większość serwisów oferuje szybką rejestrację, w której wystarczy podać najważniejsze dane osobowe, dane konta oraz PESEL. W ten sposób zakładamy konto tymczasowe. Aby odblokować dostęp do wszystkich funkcji legalnego serwisu bukmacherskiego potrzebna jest weryfikacja tożsamości. W tym celu należy załączyć skan lub zdjęcie dokumentu tożsamości. Na jego podstawie pracownik serwisu zweryfikuje prawdziwość danych wykorzystanych przy rejestracji konta. Jeśli dane będą zgodne, nasze konto zostanie aktywowane w przeciągu kilkunastu minut. W przypadku niektórych bukmacherów na weryfikację poczekamy nieco dłużej w okresie weekendowym. 

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta bonusów ukmacherskich Bonusy bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy

Back to top button