Kto może obstawiać mecze online?

Masz wiedzę na temat sportu, którą chcesz wykorzystać? Zastanawiasz się na nad, kto może obstawiać mecze online? Znajdź odpowiedź na nurtujące cię pytania!

Punkty stacjonarne bukmacherów zaczynają pomału odchodzić na dalszy plan. Obecnie każda osoba, która poważnie traktuje typowanie, posiada przynajmniej dwa konta online. Obstawianie meczów przez internet to ogromna wygoda, a do tego możliwość wykorzystywania potencjału każdego spotkania w stu procentach (dzięki opcji Zakładów Na Żywo).

Aby grać u bukmachera internetowego, nie musisz spełniać żadnych szczególnych wymagań. Wystarczy, że będziesz osobą pełnoletnią, a do tego posiadającą polskie obywatelstwo, to jest dowód osobisty bądź paszport wydany przez władze naszego kraju.

Nie musicie martwić się o swój cenny czas – szybka rejestracja to niemal standard, a wypełnienie formularza to coś uproszczone do totalnego minimum.

Warto wspomnieć także o tym, że od pewnego czasu na rynku dostępne jest konto tymczasowe Totalbet. To bardzo fajna opcja – możemy dzięki niej obstawiać mecze jeszcze przed przejściem weryfikacji, czyli skanowania dokumentów. Ma to pewne ograniczenia, ale zwykłym użytkownikom raczej nie będą one przeszkadzać.

rejestracja u bukmachera

Jeżeli tylko jesteście osobami z Polski, które mają ukończone 18 lat, nie istnieją przeciwskazania do tego, byście nie mogli obstawiać meczów. Pamiętajcie też o tym, iż wymagane jest posiadanie konta bankowego, chociaż w dzisiejszych czasach raczej nie ma już zbyt wielu osób niemogących „od ręki” spełnić tego wymogu.


TotalBET zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów ukmacherskich Bonusy bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Maks

Moim wyborem jest zawsze tylko legalny bukmacher. Lubię obstawianie piłki nożnej i tenisa. Mój obecny buk to STS, Fortuna i Etoto. Od wielu lat interesuję się typowaniem - staram się być zawsze na plusie, ale - jak pewnie wiecie - z tym bywa różne! :)

Legalni bukmacherzy

Dodaj komentarz

Back to top button