Forbet daje bonus powitalny 2000 PLN na start!

Legalny bukmacher Forbet ma dla nowych graczy nawet 2000 PLN bonusu powitalnego. Wystarczy dokonać trzech wpłat na konto, by zgarnąć czterocyfrową premię!

Forbet daje bonus powitalny 2000 PLN na start!
Forbet daje bonus powitalny 2000 PLN na start!

Forbet bonus powitalny 2019

Jeżeli jeszcze nie masz konta na stronie bukmachera Forbet, możesz skorzystać z najnowszego bonusu powitalnego. Jest on dostępny tylko dla tych, którzy zarejestrują się do 31 sierpnia tego roku!

Polskie zakłady bukmacherskie rzadko kiedy dają aż 2000 PLN na start. Teraz tylko od ciebie zależy, co zrobisz z tym fantem i czy zdecydujesz się na skorzystanie z takiej okazji!

forbet kod promocyjny
forbet kod promocyjny

Premia za rejestrację. Forbet kod promocyjny

Aby otrzymać 2000 PLN na dzień dobry, musisz dokonać trzech wpłat na nowo zarejestrowane konto w Forbet. Najwięcej można zgarnąć za przelew numer jeden, ale także drugi i trzeci jest opłacalny!

  • Dokonujesz pierwszej wpłaty i odbierasz bonus 100% do 1000 PLN
  • Wpłacasz po raz drugi i zdobywasz 75% do 500 PLN
  • Dokonujesz trzeciego depozytu i zgarniasz 50% do 500 PLN

Pamiętaj też, że cały czas możesz wykorzystać przy rejestracji kod promocyjny Forbet. Po prostu wpisujesz w odpowiedniej rubryce słowo „BETONLINE” – nie ma w tym nic skomplikowanego!

Co daje konto u legalnego buka Forbet? Możesz obstawiać w nim mecze, korzystać z wielu ciekawych promocji, a do tego dostępne są dla ciebie meczyki online za darmo! W końcu skróty meczów to nie wszystko, co potrafi zadowolić piłkarskiego kibica!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów ukmacherskich Bonusy bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Maks

Moim wyborem jest zawsze tylko legalny bukmacher. Lubię obstawianie piłki nożnej i tenisa. Mój obecny buk to STS, Fortuna i Etoto. Od wielu lat interesuję się typowaniem - staram się być zawsze na plusie, ale - jak pewnie wiecie - z tym bywa różne! :)

Legalni bukmacherzy

Back to top button