Bonusy na obstawianie Ligi Mistrzów

Liga Mistrzów to rozgrywki piłkarskie cieszące się ogromną popularnością wśród kibiców, a także miłośników obstawiania spotkań. Jak zgarnąć dodatkowe bonusy na najważniejsze europejskie puchary?

Bonusy na obstawianie Ligi Mistrzów
Bonusy na obstawianie Ligi Mistrzów

Firma LvBET przygotowała konkurs na mecze rewanżowe Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy, które odbędą się w dniach 1-3 maja, a więc w popularną majówkę. Aby skorzystać z tej oferty, gracz musi posiadać darmowe konto na www.LvBET.pl. Rejestracji można dokonać w każdej wolnej chwili. Weryfikacja konta u bukmachera LvBET jest bardzo prosta, dzięki czemu nie musicie martwić się o swój cenny czas!

W ramach promocji na LM i LE każdy z graczy, który postawi zakład przedmeczowe KOMBI zawierający typy na wspomniane chwilę wcześniej rozgrywki, ma szansę na zdobycie 500 PLN. Organizator prowadzi specjalny ranking w którym bierze się pod uwagę kursy ogólne kuponów spełniających warunki regulaminu.

Jakie bonusy można zdobyć?

  • 1. miejsce – 500 PLN
  • 2. miejsce-  300 PLN
  • 3. miejsce –  200 PLN
  • 4. miejsce – 150 PLN
  • 5. miejsce –  100 PLN
  • 6. miejsce –  80 PLN
  • 7. miejsce –  80 PLN
  • 8. miejsce –  80 PLN
  • 9. miejsce – 80 PLN
  • 10. miejsce – 80 PLN
LvBET i jego aktualna oferta na LM i LE
LvBET i jego aktualna oferta na LM i LE

W tabeli możecie zająć maksymalnie jedno miejsce. Zawsze bierze się pod uwagę najlepszy rezultat, a co za tym idzie – najlepszą lokatę w rankingu. Zwycięzcy konkursu o przyznaniu bonusów zostaną powiadomieni drogą e-mailową w dniu 4 maja. Do godziny 17 tego samego dnia powinny także wpłynąć nagrody!

A kiedy już poznamy tegorocznych zdobywców pucharu Ligi Mistrzów, odbędzie się mundial 2018! Kto już nie może się doczekać tego wydarzenia?


LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów ukmacherskich Bonusy bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Maks

Moim wyborem jest zawsze tylko legalny bukmacher. Lubię obstawianie piłki nożnej i tenisa. Mój obecny buk to STS, Fortuna i Etoto. Od wielu lat interesuję się typowaniem - staram się być zawsze na plusie, ale - jak pewnie wiecie - z tym bywa różne! :)

Legalni bukmacherzy

Dodaj komentarz

Back to top button