Firmy online – kogo wybrać w 2022?

Cierpliwie szukasz dla siebie bukmachera? Kłopot jednak polega na tym, że tak naprawdę do końca nie orientujesz się w tym temacie? Na skutek tego szukasz, szukasz, ale cały czas nie możesz niczego sensownego znaleźć? W takim razie zrób sobie przerwę na przeczytanie poradnika. Przedstawimy Ci poniżej trzy najlepsze (według nas) podmioty hazardowe działające w tym momencie na terenie Polski.

STS

Na pewno warto w 2022 roku wybrać STS. Jeśli nie masz tam jeszcze swojego konta, to czym prędzej dobrze byłoby to zmienić. Jest to bowiem legalny podmiot hazardowy, który oferuje świetne usługi. Dla wielu obserwatorów tej branży jest to aktualnie najlepszy buk. Warto zaznaczyć, że możesz u niego obstawiać korzystając z kilku metod. Chodzi o typowanie w punktach stacjonarnych, drogą online albo dzięki aplikacji mobilnej. Na jakie bonusy na start można zaś liczyć? Chodzi m.in. o promocję bez konieczności wykonywania depozytu. Tym sposobem zainkasujesz 25 PLN. Aby tak się jednak stało w rzeczywistości, musisz zarejestrować konto, a następnie wpisać kod promocyjny. Co poza tym jest oferowane przez STS? Ta firma bukmacherska zapewnia także bonusy na sporty wirtualne oraz gry karciane. Jeśli będziesz zatem udzielał się w tych działach, to możesz zainkasować po dwie dyszki. A najbardziej lubiana promocja to obecnie podwojenie depozytu. Dzięki temu możesz zainkasować na swoje konto bukmacherskie nawet 100% do 1200 PLN.

Na jaki inny podmiot hazardowy warto postawić?

Chcesz w nowym roku wybrać odpowiedni podmiot hazardowy, by stworzyć sobie dobre warunki do zarabiania na zakładach sportowych? W takim razie warto zainteresować się także nieco mniej znanymi firmami bukmacherskimi. Musisz zaś wiedzieć, że obecnie na rynku jest coraz większa konkurencja. Są zaś rozmaite, legalne zakłady bukmacherskie, które oferują świetne usługi i znakomite bonusy. Na pewno w tym gronie znajduje się Betfan. Co warto wiedzieć na temat tego podmiotu hazardowego? Jest to firma bukmacherska, która na swojej stronie online informuje, że jest legalna. Za to bardzo duży plus. Dodatkowo możesz zdobyć świetne bonusy. Wystarczy tylko założyć konto, a także wpisać kod promocyjny. Oczywiście, musisz także zrealizować depozyt. Pierwszy bonus to cashback do 600 PLN. Co poza tym jest oferowane przez tego bukmachera online? Dodatkowo możesz liczyć na zakład bez ryzyka w kwocie 70 PLN. Inna promocja odnosi się zaś do podwojenia depozytu. W końcu możesz zdobyć bonus 100% do 1000 PLN.

Fortuna

Możesz także zdecydować się na tego bukmachera. Warto zaznaczyć, że nie musisz się oczywiście obawiać o legalność. W końcu ta firma bukmacherska także (jak dwie pozostałe) oferuje swoje usługi zgodnie z przepisami. Co zaś powoduje, że Fortuna ma coraz więcej Klientów? Możesz liczyć na świetne bonusy. Chodzi m.in. o promocję bez konieczności wykonywania depozytu. Dzięki temu zainkasujesz 20 PLN. Najważniejsza promocja tego bukmachera to zaś zakład bez ryzyka (aż do 600 PLN).

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta bonusów ukmacherskich Bonusy bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Back to top button