Obstawianie meczów. Gdzie wygrywa się najwięcej?

Jeżeli na dobre dałeś się wciągnąć w obstawianie meczów, na pewno zaczynasz się zastanawiać, jak wygrywać najwięcej. Spróbujemy ci w tym pomóc!

Obstawianie meczów. Gdzie wygrywa się najwięcej?
Obstawianie meczów. Gdzie wygrywa się najwięcej?

Każdy typer chciałby regularnie wygrywać jak najwięcej i nikt raczej nie ma co do tego wątpliwości. Pytanie tylko, co należy robić, by zyski były możliwie jak najkorzystniejsze, a przegrane nie tak bardzo odczuwalne. 

Czy da się powiedzieć, u jakiego bukmachera wygrywa się najwięcej? Absolutnie nie, bo przecież na każde wydarzenie sportowe przygotowywane są oddzielne kursy.

Czasem może się zdarzyć, że u jednego bukmachera dobrze jest zagrać na gospodarzy, natomiast drugi oferuje znacznie lepsze kursy na gości. Stąd też biorą się tak zwane surebety.

Jeżeli macie ochotę na regularne wygrywanie, przede wszystkim musicie pamiętać o ciągłej edukacji. Ważne jest także to, by skrupulatnie analizować mecze i przenigdy nie poddawać się w swoich dążeniach. Chociaż brzmi to dość banalnie, naprawdę coś w tym jest. 

Jeżeli szukacie dobrego miejsca do wygrywania jak największych sum, powinniście pomyśleć o rejestracji przynajmniej w dwóch portalach bukmacherskich. Nie tylko ze względu na różnice kursowe, ale także bonusy, funkcje i inne dodatki, które mogą na pierwszy rzut oka wydawać się drugorzędne. 

Mało doświadczeni typerzy często zbyt szybko chcą stać się skuteczni, przez co nawet jeśli dobrze rozpoczną, kończą z zerowym kontem. Dlaczego tak się dzieje? Wszystko przez zachłanność. Jest ona naprawdę złym doradcą i w przypadku gracza bukmacherskiego nie powinna zabierać głosu!

Na ten moment bardzo wiele osób decyduje się założyć konto u legalnego bukmachera Totalbet. Posiada naprawdę atrakcyjne kursy, a do tego można w nim odebrać bardzo dobrą premię na start!


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów ukmacherskich Bonusy bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Maks

Moim wyborem jest zawsze tylko legalny bukmacher. Lubię obstawianie piłki nożnej i tenisa. Mój obecny buk to STS, Fortuna i Etoto. Od wielu lat interesuję się typowaniem - staram się być zawsze na plusie, ale - jak pewnie wiecie - z tym bywa różne! :)

Legalni bukmacherzy

Back to top button