Promocje bukmacherskie na mundial – jak firmy przygotowały się na piłkarskie święto?

Dużo osób aktualnie żyje tylko i wyłącznie jednym tematem. Chodzi oczywiście o mundial w Katarze, który rozpoczął się 20 listopada 2022 roku meczem gospodarzy z Ekwadorczykami (0:2). Jeszcze nie obstawiłeś żadnej potyczki, ponieważ nie masz konta bukmacherskiego online? Jak chcesz je założyć, to musisz zwracać uwagę na szereg spraw. W pierwszej kolejności liczy się legalność. Dodatkowo oferowane promocje na dzień dobry. Jakie podmioty hazardowe są zaś szczególnie hojne z okazji mundialu w Katarze?

Co przygotowała firma bukmacherska STS?

STS to sponsor naszej kadry narodowej w piłce nożnej mężczyzn. Jak zatem oglądasz spotkania na Mistrzostwach Świata w Katarze, to pewnie często widzisz reklamy tego podmiotu hazardowego. Nowoczesna firma bukmacherska STS bardzo dobrze przygotowała się do tej imprezy. Aktualnie możesz wziąć udział w promocji Wygraj mundial. O co tutaj dokładnie chodzi? Cała akcja składa się z pięciu etapów. W ramach każdego z nich masz pięć zadań do wykonania. Jeśli zrobisz je wszystkie, to zainkasujesz łącznie nawet 500 PLN. Co stanie się, jak wykonasz np. tylko dwa zadania z poszczególnego etapu? Także otrzymasz bonus. Minimalna liczba wykonanych zadań, która uprawnia do otrzymania pieniędzy, to dwa. Za to otrzymasz 20 PLN. Potem kolejno 30 PLN, 50 PLN i 100 PLN (za pięć zadań). Dodatkowo ta firma bukmacherska cały czas oferuje dla nowych Klientów m.in. zakład bez ryzyka do 100 PLN plus bonusy w kwocie nawet 1560 PLN.

Dlaczego warto mieć konto w Etoto?

Bo tutaj także nie będziesz narzekał na jakość oferowanych usług. Ta nowoczesna firma bukmacherska (podobnie jak STS) działa legalnie. Sporo osób zakłada tutaj internetowe konta bukmacherskie. Jest to jednak zrozumiałe. W końcu https://www.etoto.pl/ zapewnia np. znakomite warunki na dzień dobry. Co obecnie może otrzymać nowy Klient tego podmiotu hazardowego? To bonus 200% do 200 PLN. Aby skorzystać z takiej właśnie opcji, musisz założyć konto, a potem wpłacić depozyt. Warunki uwolnienia środków nie są szczególnie restrykcyjne. Wszak należy zagrać jeden raz za kwotę bonusu, który otrzymasz od Etoto. Pamiętaj, że akceptowane są kupony akumulowane. Ogólny kurs na nich nie może być zaś mniejszy od 2,50. Potem nie musisz już np. w ogóle martwić się obrotem tym bonusem itp. Środki są bowiem gotowe, w razie czego, do wypłaty.

Milion PLN do wygrania w Fortunie!

Ta promocja naprawdę przyciągała uwagę! Wszystko dlatego, że w Fortunie mogłeś wygrać nawet milion PLN. Od początku było jednak wiadome, że będzie piekielnie trudno zainkasować tę kwotę. Zadaniem gracza było dokładne przewidzenie krok po kroku, jak potoczy się mundial. Czyli trzeba było np. określić, kto awansuje z grupy A, B, C itd. Na tej podstawie utworzyły się pary 1/8 finału itd. Ostatnim zadaniem było nie tylko wytypowanie triumfatora decydującego spotkania, ale także wpisanie dokładnego wyniku. Jeśli ktoś perfekcyjnie to wszystko przewidzi od startu do mety, to zgarnie milion PLN.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów ukmacherskich Bonusy bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy

Back to top button