Większe wygrane w Forbet także w lutym!

Bukmacher Forbet przedłuża swoją promocję powiększającą poranne wygrane. Przez cały luty 2019 możesz otrzymywać zarówno na stronie, jak i aplikacji aż 14% ekstra!

Większe wygrane w Forbet także w lutym!
Większe wygrane w Forbet także w lutym!

Bonus od wygranych u bukmachera

Każdy, kto jest zarejestrowany u bukmachera Forbet może skorzystać z tej promocji. Jest ona dostępna do końca lutego, czyli do 28. dnia tego miesiąca do godziny 12.00.

Oferta powiększająca wygrane dostępna jest tylko w przypadku zakładów postawionych w godzinach 6.00-12.00 rano. Jeżeli chcesz z niej skorzystać, musisz w kuponie kwalifikacyjnym zawrzeć specjalne zdarzenie o kursie 1.14 z zakładki „Wygrywaj więcej o 14%”!

Forbet bez podatku

Obstawianie bez podatku działa w Polsce właśnie na zasadzie promocji takich jak ta w Forbet. Dzięki powiększonym wygranym gracz otrzymuje dokładnie tyle pieniędzy, ile zgarnąłby na stronie, gdzie nie płaci się podatku od wniesionej stawki!

Powiększenie wygranych o poranku działa nie tylko w dni powszednie, ale także w weekendy, gdzie ciekawych wydarzeń sportowych jest zawsze najwięcej!

Jeżeli nie masz jeszcze konta w Forbet, możesz założyć je codziennie przez stronę internetową. Pamiętaj, że na start zgarnąć możesz bonus powitalny, który umożliwia rozpoczęcie zabawy z obstawianiem bez inwestowania jedynie własnych środków!

Opisywana promocja pojawia się na łamach bukmachera Forbet dość często, dlatego można nazwać ją już niemal regularną. Oczywiście, poinformujemy was o wszelkich zmianach, jeśli takowe nastąpią!

Przypominamy, że jedynie podczas rejestracji w Forbet można wykorzystać aktualny kod promocyjnyBETONLINE„! Jest to oferta ograniczona czasowo i dostępna tylko dla nowych graczy!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów ukmacherskich Bonusy bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Maks

Moim wyborem jest zawsze tylko legalny bukmacher. Lubię obstawianie piłki nożnej i tenisa. Mój obecny buk to STS, Fortuna i Etoto. Od wielu lat interesuję się typowaniem - staram się być zawsze na plusie, ale - jak pewnie wiecie - z tym bywa różne! :)

Legalni bukmacherzy

Back to top button