Betclic zwraca podatek wszystkim typerom. Do odebrania nawet 100 zł!

Bukmacher Betclic oddaje swoim graczom nawet 100 zł podatku. Jak dokładnie się to odbywa? Oto najnowsza oferta dostępna na legalnej stronie do obstawiania online!

Zwrot podatku u bukmachera

Bukmacher bez podatku to niezwykle często poruszany temat na forach tematycznych i nie tylko. Trudno się dziwić, że najnowsza oferta marki Betclic przyjęta została z ogromnym entuzjazmem przez każdego miłośnika obstawiania.

W ramach promocji na tak zwany Czarny Piątek każdy może obstawiać w stu procentach legalnie i jednocześnie otrzymać zwrot podatku. I teraz to, co najważniejsze – nie chodzi tutaj tylko o wygrane, ale także i przegrane kupony.

bukmacher Betfan kod promocyjny na bonus
Polski bukmacher Betfan oferuje obstawianie bez podatku + bonus 3100 PLN

Do akcji trzeba się zapisać, gdyż w przeciwnym wypadku nie będzie można zgarnąć zwrotu. Dodatkowe środki przelewane są automatycznie, dlatego też przed zagraniem pierwszego kuponu kwalifikacyjnego należy kliknąć przycisk „Dołącz tutaj” – znaleźć go można na www.Betclic.pl.

Betclic legalne granie bez podatku

Ile dokładnie można zgarnąć i za co? Chodzi jedynie o obstawianie takie samo, jak codziennie! Betclic oblicza sumę stawek postawionych na koncie i przyznaje 12% w formie zwrotu.

Przykład: Gracz postawił w piątek pięć kuponów za 100 złotych. Łącznie wykorzystał 500 złotych brutto, czyli 440 netto. Na konto bonusowe trafia 60 PLN!

Zwrot podatku ma nastąpić w dniu 3 grudnia. W promocji liczą się jedynie zakłady zagrane w ten piątek, czyli 29 listopada.

Nie ma znaczenia czy uczestnik promocji będzie grał AKO, czy SOLO. Pod uwagę bierze się każdy kupon – wszystko zależy od obranej strategii oraz własnych preferencji.

Rejestracja w Betclic Polska. Ile na start?

Jeżeli ktoś jeszcze nie jest zarejestrowany w Betclic, może to zmienić w każdej wolnej chwili. Na start do zgarnięcia jest nawet 510 PLN jako cashback!

Zwrot powitalny w Betclic dotyczy przegranej w pierwszym kuponie zagranym u bukmachera. Tego rodzaju wpadki zdarzają się początkującym najczęściej, a tutaj są ubezpieczone!

Przypominamy, że dostępny w jest w Betclic kod promocyjny. Brzmi on „KOD510” i to dzięki niemu można otrzymać specjalne 510 PLN na początek obstawiania!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów ukmacherskich Bonusy bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Maks

Moim wyborem jest zawsze tylko legalny bukmacher. Lubię obstawianie piłki nożnej i tenisa. Mój obecny buk to STS, Fortuna i Etoto. Od wielu lat interesuję się typowaniem - staram się być zawsze na plusie, ale - jak pewnie wiecie - z tym bywa różne! :)

Legalni bukmacherzy

Back to top button