Obstawianie piłki nożnej bez podatku. Bonus 20 PLN na start!

W legalnych zakładach bukmacherskich także można obstawiać mecze bez podatku. Jeżeli jeszcze nie wiecie, jak to zrobić, z pewnością nie słyszeliście jeszcze o aktualnej ofercie Totolotka!

Obstawianie piłki nożnej bez podatku. Bonus 20 PLN na start!

Polski bukmacher bez podatku

Bukmacher Totolotek oferuje wszystkim swoim graczom regularną promocję, w której znosi podatek od poniesionych kosztów postawienia kuponu. W praktyce wygląda to tak, że jeżeli zagracie mobilnie, nie zapłacicie w ogóle 12% opłaty na rzecz państwa, natomiast w przypadku gry przez stronę internetową – podatek jest obniżany do 6%!

To jeszcze nie wszystko, bo obecnie Totolotek bierze płacenie podatków na siebie w przypadku każdego meczu w ramach Ligi Mistrzów oraz Ligi Europejskiej. Oferta jest dostępna na każdej platformie we wszystkie wtorki, środy i czwartki, w których odbywają się wspomniane rozgrywki.

Jak nie płacić podatku bukmacherskiego:

  • Postaw kupon na Ligę Mistrzów lub Ligę Europy
  • Kupon TotoMix prosty lub Live
  • Stawka minimalna 100 PLN
  • Kurs nie mniejszy niż 2.00
  • Przynajmniej jedno spotkanie z LM bądź LE

20 PLN bez depozytu za darmo w Totolotek Online!

Freebety bez depozytu cieszą się ogromną popularnością wśród wszystkich miłośników zakładów bukmacherskich. Zakładając konto w Totolotku w 2018 roku można otrzymać dwa bonusy, w tym jeden zupełnie darmowy i do którego nie jest wymagana żadna wpłata na profil gracza!

Bonus 20 PLN za darmo:

  1. Oferta dostępna na stronie legalnego bukmachera www.Totolotek.pl
  2. Załóż konto gracza, jeśli jeszcze go nie posiadasz
  3. Odbierz 20 PLN w formie freebetu, czyli darmowego zakładu
  4. Dokonaj depozytu i zgarnij dodatkowe 500 PLN!

polski buk bez podatku

Oferta specjalna dla nowych graczy jest ograniczona czasowo, ale na razie cały czas jest aktywna. Jeżeli chcecie wypróbować możliwości jednego z największych bukmacherów internetowych w naszym kraju, z pewnością 20 PLN freebet to doskonała okazja na tego typu działania!

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów ukmacherskich Bonusy bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Maks

Moim wyborem jest zawsze tylko legalny bukmacher. Lubię obstawianie piłki nożnej i tenisa. Mój obecny buk to STS, Fortuna i Etoto. Od wielu lat interesuję się typowaniem - staram się być zawsze na plusie, ale - jak pewnie wiecie - z tym bywa różne! :)

Legalni bukmacherzy

Dodaj komentarz

Back to top button